Čtvrtek 20. června 2024, svátek má Květa
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

BOHEMÁK: Za tři stovky očekávám polstrované sedačky

Sport

  16:19
PRAHA - Sobotní derby proti sousedům z Vršovic mě vrchovatě naplnilo smíšenými pocity. Ta dobrá část pramenila z předvedené hry. Naši chlapci opravdu hráli fotbal, a to dokonce v docela dlouhých časových úsecích. Je ale smutné, že jsme namistrovaný ansámbl pana Jarolíma nedorazili.

Bohemians - Slavia. foto: ČTK

Slavia svoji formu potvrdila i ve čtvrtek večer. Skoro mi bylo těch hochů v sešívaném líto. Ve světle pohárového výprasku musí Klokany dva ztracené body mrzet. V souboji o mistra Prahy nás totiž na jaře nečeká nic lehkého. Slavia bude mít po vyřazení z Evropské ligy klid na domácí ligu a pod vedením nového trenéra se nepochybně zvedne. Nepřekvapili ani rudí borci z Letné proti Kodani. Třetí se čtvrtým si to v pondělí rozdají v tradičním pražském derby. Máme se my – nezaujatí příznivci dobré hry – opravdu na co těšit?

Naopak si dočasně zlepšil náladu Liberec a vítězstvím nad Slováckem nás opět o bod přeskočil. Z Teplic ale pojede Slovan s brekem, což je příležitost pro Klokany a jejich ambice pro boj o evropské poháry. (Pro nepravidelné čtenáře mých brilantních fotbalových postřehů opakuji známou poučku: Čím déle před Libercem, tím větší šance na "Evropu".)

Zítra nás čeká důležitý zápas proti týmu dříve známému jako Střížkov. Očekávám, že sedačky na Strahově budou čerstvě vypolstrovány a že o nasycení a napojení fanoušků se bude starat cateringová agentura. Kde jinde by se těch tři sta korun za vstup už mělo projevit...

Autor (35) zažil mistrovskou a pohárovou sezonu jako malý chlapec a od té doby mu není pomoci.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!