Sobota 31. července 2021, svátek má Ignác
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jak vidí ligu BOHEMÁK: Třetí kolo. A to nejhorší už máme za sebou

Sport

  17:00
PRAHA - Nedělní zápas v Plzni byl strašný. Takhle špatně hráli klokani naposledy ve třetí lize. Bez přihrávky, bez nápadu, bez odvahy. Absence Marka Nikla má na naši obranu ještě zhoubnější vliv, než když rudochům chybí plivající Řepka.

Fotbalisté Bohemians 1905 se radují z gólu do sítě Hradce Králové foto: ČTK

Ofenzivní záložníci nejsou schopní udělat kličku, natož aby po sprintu po lajně dokázali přesně odcentrovat. Zábleskem naděje byl rychlý protiútok, na jehož konci stál chladnokrevně zakončující mladík Nešpor. Jedním z důvodů, proč hráli naši chlapci tak špatně, je i to, že se střetli s momentálně nejsilnějším českým týmem. Plzeň hrála opravdu skvěle, potvrdila svoji formu ze zápasu proti Besiktasi.

To ale klokaní mizérii neomlouvá. Na druhou stranu – to nejhorší máme za sebou. Nyní se už budeme střetávat jen se slabšími protivníky. Návrat formy může Bohemka fanouškům ukázat už v sobotu, kdy do Edenu přijede spolu s občas vyjíždějícím "mercedesem" Švancarou tým Slovácka.

Třetí kolo – až na klokaní propadák – nepřineslo žádný překvapivý výsledek. Sešívané táhne podle očekávání vzhůru duo zkušených borců Kisel Vlček, rudé drží v dolní polovině tabulky Chovancova trenérská zkušenost a v Brně táhnou všichni za jeden provaz. Dolů.

Také Hradec už začíná hrát to, co se od něj čekalo, a Ústí ho bude následovat. Klokanům tedy stačí pod sebou držet trio Liberec, Teplice, Brno. Vzestup tabulkou vzhůru nás nemine.

Autor (36) zažil mistrovskou a pohárovou sezonu jako malý chlapec a od té doby mu není pomoci.

Autor:

LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen
LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen

Vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi a vyhrávejte hodnotné ceny po celé léto. Sdílejte svoje oblíbená místa, hodnoťte tipy ostatních, hrajte o...