4. září 2018 6:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

ŠINDELÁŘ: Pět set korun za další pomluvy? Gábino, nebylo toho ponižování už dost

Gabriela Koukalová při autogramiádě své knihy. Teď svou zpověď hodlá rozšířit. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Gabriela Koukalová při autogramiádě své knihy. Teď svou zpověď hodlá rozšířit. | foto: Facebook Gabriely Koukalové

Ne, ona nepřestane. Poté, co ve své knize Jiná očernila vedle své rodiny většinu členů českého biatlonu, chystá Gabriela Koukalová přídavek. Se svým manželem, manažerem, špičkovým marketingovým expertem a obstojným loutkohercem v jedné osobě Petrem Koukalem totiž chystá podzimní turné po českých krajských městech s názvem Co ještě nevíte.

Řada biatlonistů už na ni po vydání autobiografické knihy Jiná zanevřela. Většinu svých fanoušků si však udržela a možná jí ještě nějací přibyli. A tuhle velice cennou komoditu se nyní rozhodla zpeněžit.

Osmadvacetiletá biatlonistka a mistryně světa z loňského roku se navíc ohlášením diskuzního turné zejména po východě republiky zřejmě definitivně rozhodla s biatlonem praštit a vydělávat si už jen jako celebrita.

Po boku Iva Tomana, který je známý tím, že se nebojí za své motivační přednášky říct jednomu člověkovi o osm tisíc korun, budou manželé Koukalovi putovat od 16. října z kulturního sálu v Ostravě do Zlína, Olomouce, Ústí nad Labem a turné zakončí 31. října v Hradci Králové.

A co za 400, respektive 500 korun, pokud budete chtít sedět v předních třech řadách, zažijete?

Gabriela Koukalová se svým manželem Petrem.
Na zdraví, Gabriela Koukalová si připíjí s manželem Petrem bílým vínem.

Zažijete vrchol upřímnosti, respektive tři upřímné zpovědi. Tak aspoň zní popis celé akce. 

„Ivo (Toman) má za sebou silný osobní i podnikatelský příběh plný úspěchů i tvrdých pádů. Navíc má Touretteův syndrom. Neměl tedy předpoklad k tomu inspirovat a motivovat lidi, ani mluvit před vyprodaným sálem,“ uvedla Koukalová moderátora akce.

„Přesto to dělá a podle zájmu o něj to dělá velice dobře! Rozhodli jsme se přijmout s Petrem (Koukalem) jeho pozvání, v pár městech se k němu připojit a pohovořit o našich životních příbězích. Uvidíme, jak to dopadne a jestli někdo přijde. Ale i díky vašim reakcím, mailům a dopisům jsem se rozhodla, že to zkusím,“ dodala.

I když to Gábina možná myslí dobře, spíš se zdá, že je znovu nástrojem svého manžela v honbě za zbohatnutím, což Koukalové připomenuli její fanoušci na jejím facebookovém profilu. A dali jí to následně pořádně sežrat.

Přitom ještě před půl rokem ji stejní fanoušci litovali, když jí zdravotní problémy znemožnily dát zlatou tečku biatlonovému příběhu na olympiádě v Pchjongčchangu.

Takhle má tento příběh spíš smutný konec.