21. července 2008 10:03 Lidovky.cz > Sport > Názory

Ronaldův poker

Cristiano Ronaldo, hvězda Manchesteru United. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Cristiano Ronaldo, hvězda Manchesteru United. | foto: ČTK

PRAHA Fotbalista Cristiano Ronaldo ví, jak si na sebe poštvat fanoušky Manchesteru United. Před dvěma lety je dopálil, když na mistrovství světa žaloval na spoluhráče z klubu, nyní je zase vytáčí svou neskrývanou touhou odejít do Realu Madrid.


Zpupná hvězda možná rozjela vysokou hru, na jejímž konci má být zvýšení platu. V Manchesteru Ronaldo bere týdně 3,5 milionu korun, jenže Real mu prý nabízí 5 milionů. Další zvýšení platu už ale vedení United rázně odmítlo.


Zatímco jiným hráčům by tak riskantní partie s šéfy klubu zřejmě srazila vaz, Ronaldo se bát nemusí. Fanoušci mu prý odpustí a spoluhráči se už na zraněného kolegu těší. Je jasné, že i poslední trávníkář na Old Trafford bude dělat, že se nic nestalo.


Ronaldo má totiž v ruce karty, které by mu mohl závidět každý hráč pokeru. Loni nastřílel 42 gólů a v prosinci možná převezme Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu Evropy. Zlobí se tady na toho chlapce ještě někdo?