Středa 7. června 2023, svátek má Iveta, Slavoj
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Slušnost na Letné

Sport

  8:40
PRAHA - Horváth je novou posilou fotbalové Plzně. Šprýmař s jedovatou levačkou ale musel opouštět Letnou s pocity hořkosti, příčinou byla rozepře s několika primitivními fanoušky v závěru jara.

Pavel Horváth pózuje se svým novým dresem foto: ČTK

Po ztrátě vidiny prvního místa v lize jim vadilo, že se odchovanec klubu radoval z vítězství v domácím poháru, a v následujícím epilogu v Liberci jej vypískali.  Co na tom, že Horváth se fotbalově "narodil“ právě na Letné? Co na tom, že od předloňského září, po návratu z Japonska, bavil i tyto fanoušky a před rokem přispěl k titulu Sparty?

Jsou odchody, na něž se rázem zapomene, a pak jsou ty, po nichž zůstane jistá pachuť. Horváthovo loučení patří mezi ty druhé – už jenom proto, že klub se jej v souboji s primitivy slůvkem nezastal. Před časem rozjeli na Letné akci pod názvem Sparta fandí slušně. Ta ovšem v těchto souvislostech vyznívá hodně pokrytecky.

Autoři: ,

BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna
BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna

Potřebujete posílit pánevní dno, ale nemáte čas na aktivní cvičení? Značka BOOM představila Pulzační a vibrační kuličky, které aktivně posilují...