5. prosince 2012 23:30 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Derniéra sparťana Kadlece za sto milionů

Fotbalista Sparty Václav Kadlec | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Fotbalista Sparty Václav Kadlec | foto: ČTK

PRAHA V posledních týdnech se o něm mluvilo nejen kvůli jeho fotbalovým dovednostem. Sparťanský útočník Václav Kadlec na sebe upozornil i hrůzostrašnou srážkou s protihráčem, po které musel na operaci se zlomenou lebeční kostí.

Čtyři a půl týdne po incidentu je připraven znovu vyběhnout na trávník – a to hned ve sledovaném duelu Evropské ligy v Bilbau. Pro sparťanské fanoušky to ale nemusí být zas tak dobrá zpráva. Nejmladší střelec historie reprezentace patří k hráčům, které by letenští majitelé rádi zpeněžili. Přestup by totiž klubu přinesl okolo 100 milionů korun.

A taková nabídka se v českých poměrech jen velmi těžko odmítá. Takže příznivci Sparty by měli ve čtvrtek večer zbystřit. Pokud Kadlec do zápasu nastoupí, bude to znamení, že je fotbalista zdravý. A že je zřejmě také k dispozici za příslušný obnos hned v zimě. Pokud by dal gól, mohou už fanoušci začít psát vzkazy na rozloučenou...

Vojtěch Gibiš

Autor

Vojtěch Gibišvojtech.gibis@lidovky.czČlánky

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.