Úterý 27. října 2020svátek má Šarlota, Zoja, Zoe 11 °C občasný déšť Předplatné LN

Kontinuální on-line reportáž

On-line reportáž skupiny F

DUELY ZÁVĚREČNÉHO KOLA SKUPINY F SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
18:04
Já Vám děkuji za pozornost a u večerních zápasů (Dánsko - Japonsko, Kamerun - Nizozemsko) naviděnou.
18:01
Pokud Nizozemci v posledním utkání neprohrají více jak o dvě branky, tak se v osmifinále utkají se Slováky.
17:58
Spolu se Slováky postupuje ze skupiny Paraguay z prvního místa.
17:57
Na tváři kouče Vladimíra Weisse se objevily i slzy...
17:57
Slováci v dechberoucím utkání přetlačili Italy 3:2 a na úkor úřadujích mistrů světa postupují o osmifinále.
17:55
ZÁPASY SKONČILY. Slovensko - Itálie 3:2, Paraguay - Nový Zéland 0:0.
90. +5. minuta
Itálie vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
VYROVNÁNÍ MĚL NA KOPAČCE PEPE, ale míč v gólové příležitosti netrefil ideálně.
90.+2. minuta
míč | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
To je neuvěřitelné. Itálie opět snižuje. Skvělou střelou Quagliarella vykřesal pro "squadrru-azzuru" naději na vyrovnání!
88. minuta
GÓÓÓÓL! Kopúnek po sedmdesáti vteřinách strávených na hřišti zvyšuje na 3:1. Po skvělém vhazování přehodil bránkáře Marchettiho.
85. minuta
Di Natale už překonal podruhé Muchu, rozhodčí ale Slováky zachránil, neboť branku neuznal kvůli postavení mimo hru!
81. minuta
Itálie snižuje! Po krásné kombinaci měl velice snadnou úlohu Quagliarella, jenž dorazil míč do prázdné klece.
76. minuta
Paraguay vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Paston vychytal dělovku Beníteze i následnou dorážku Barriose.
74. minuta
GÓÓÓÓÓÓÓĹ! JE TO TAM! SLOVÁCI SE PŘIBLÍŽILI POSTUPU! Přízemní centr Marka Hamšíka zasunul za bezmocného Marchettiho RÓBERT VITTEK!
Slovensko - Itálie (Vittek střílí gól). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zvětšit foto: Reuters
73. minuta
vlajka Slovensko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Stoch výborně našel Hamšíka v pokutovém území, pohromu pro Italy odvrátil skluzem velezkušený Cannavaro.
67. minuta
NEUVĚŘITELNÉ ŠTĚSTÍ stálo při Slovácích. Centr z pravé strany musel vyrazit Ján Mucha, k míči se dostal Guagliarella, jenž napálil míč do poloprázdné brány.... z brankové čáry zachránil postupové naděje obránce Škrtěl.
Slovensko - Itálie (Škrtěl zachraňuje na brankové čáře). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zvětšit foto: Reuters
63. minuta
Itálie stupňuje svůj tlak, naštěstí pro Slováky se hráči z Apeninského poloostrova do šancí nedostávají.
62. minuta
První šance v utkání Paraguy - Nový Zéland. Po rohovém kopu nebezpečně hlavičkoval Riveros, skvělým zákrokem se blýskl Paston.
58. minuta
Utkání Paraguay - Nový Zéland pokračuje ve stejném duchu jako první půle. Diváci sledují řadu nepřesností na obou stranách...