4. února 2015 17:54 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

OBRAZEM: Trénink biatlonistek ve Vysočina Areně. Svátek se blíží

Gabriela Soukalová v Novém Městě na Moravě. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Gabriela Soukalová v Novém Městě na Moravě. | foto: Petr Lemberk, MAFRA

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ Po třech letech, poprvé od premiéry v roce 2012, se do Česka vrací závod světového poháru v biatlonu. Nové Město na Moravě už na nohou, v pátek v 15:10 to single smíšenou štafetou vypukne!

Organizátoři očekávají až dvojnásobný nárůst návštěvnosti oproti roku 2012. Během víkendu by se ve Vysočina Areně mělo prostřídat až 90 tisíc diváků.

Čeští biatlonisté, a především biatlonistky, navíc prožívají více než povedenou sezonu. Nyní své výkony mají proměnit ve skvělé výsledky v domácím prostředí. „Bylo by to určitě super. Celý rok se snažíme trénovat, aby to dopadlo. Zatím se nám daří a doufám, že to prodáme i v Novém Městě,“ přeje si reprezentantka Veronika Vítková.

Právě ženy už mají za sebou v dějišti první trénink. A všichni, včetně trenérů, vypadali s podmínkami spokojeně. „Diváci nám mohou hodně pomoct, popohnat nás,“ vzkazuje fanouškům Vítková.

Program Světového poháru v Novém Městě na Moravě (6. - 8. 2. 2015)
DenČas startuDisciplína
Pátek15.10Single smíšená štafeta
17.30Smíšená štafeta
Sobota12.30Sprint ženy
15.30Sprint muži
Neděle13.00Stíhací závod ženy
15.00Stíhací závod muži
mjkMartin Křížek

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!