Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena
130 let

Lidovky.cz

Českou atletiku zasáhla tragická zpráva. Běžec Ondřej Hodboď ve svých 19 letech spáchal sebevraždu

Sport

  11:49
Praha - Talentovaný český běžec Ondřej Hodboď spáchal ve čtvrtek sebevraždu. O úmrtí devatenáctiletého atleta, mladšího bratra dvojnásobného medailisty z univerziády a finalisty osmistovky na mistrovství Evropy Lukáše Hodbodě, informoval jeho oddíl SKP Nymburk.

Ondřej Hodboď foto: SKP Nymburk

„S nezměrným zármutkem a bolestí v našich srdcích oznamujeme, že ve čtvrtek 24. září 2020 tragicky ukončil svůj život vynikající běžec a skvělý kamarád, atlet Ondra Hodboď. Ondro, zůstává tu po tobě obrovské prázdno...“ napsal nymburský klub na svém webu. Poslední rozloučení se uskuteční v pátek 2. října v nymburském krematoriu.

Běžec Ondřej Hodboď ve svých 19 letech spáchal sebevraždu
Běžec Ondřej Hodboď ve svých 19 letech spáchal sebevraždu

Ondřej Hodboď závodil převážně na středních tratích, v roce 2018 skončil na mistrovství Evropy dorostenců čtvrtý na 2000 metrů překážek. Na domácím šampionátu měl z posledních čtyř let tituly ve steeplu ve svých kategoriích, v hale byl juniorským i dorosteneckým mistrem republiky na patnáctistovce.

Autor:

Pylová sezóna: Jak poznat alergii u svých dětí?
Pylová sezóna: Jak poznat alergii u svých dětí?

Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na běžné, obecně neškodné látky v okolním prostředí. Taková látka, která vyvolává alergickou...