Pondělí 6. května 2024, svátek má Radoslav

Biker Jaroslav Kulhavý vyhrál v cross country a získal na hrách desátou medaili pro Česko.
15:55
Jaroslav Kulhavý v závěru bojuje o zlatou medaili. O vítězství se ale rozhodně až v cíli.
15:45
V předposledním okruhu je Jaroslav Kulhavý ve vedoucí trojce. Český biker si zatím jede pro medaili.
15:24
Biker Kulhavý se rozhodl pro únik, čtyřem soupeřům mírně ujíždí.
15:08
Na čele závodě bikerů je momentálně pět jezdců.
15:02
Olympijský šampion z Atén a Pekingu Francouz Absolon ze závodu bikerů odstoupil. Kulhavému tak přišel o jednoho ze soupeřů.
14:56
Po druhém kole cross country Jaroslav Kulhavý stále vede. Cink je 17., Skarnitzl 18.
14:46
Vzduchem se nesla česká hymna a čerstvý olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda na chvilku přivřel oči. Nepromítal si svůj život, vychutnával si radost a úlevu a vzpomněl si na Peking. Na olympiádu před čtyřmi lety, na které zhatil jeho cestu za zlatem parkúr. VÍCE ZDE
14:43
Po prvním okruhu závodu bikerů je na prvním místě Jaroslav Kulhavý.
14:40
Kulhavý je deset minut po startu na druhé pozici. První skupina je ze čtyř bikerů.
14:36
Biker Jaroslav Kulhavý je po pěti minutách závodu na třetím místě.
14:30
Odstartoval závod bikerů, na jehož startovní listině jsou i Jaroslav Kulhavý, Onřej Cink a Jan Skarnitzl.
14:29
I když měla australská chodkyně Beki Leeová v cíli k medaili hodně daleko, zářila štěstím. Dostala totiž od svého přítele Dana nabídku k sňatku. Sláva byla se vším všudy - poklekl, vytáhl prstýnek a za aplausu fanoušků pak od Leeové uslyšel "ano".
14:21
Zlato
Poslední atletická medaile patří Ugandě. Teprve druhý titul pod pěti kruhy v historii země vybojoval v maratonu Stephen Kiprotich.
13:46
Bronz
Basketbalisté Ruska získali první olympijskou medaili v samostatné historii. V duelu o třetí místo v Londýně porazili Argentinu 81:77.
13:42
Bronz
Bronzové medaile házenkářů získali reprezentanti Chorvatska. V utkání o třetí místo zvítězili nad Maďarskem 33:26.
12:39
Bronz
Volejbalisté Itálie vybojovali po osmi letech na olympiádě medaili, v duelu o bronz porazili Bulhary 3:1.
12:30
Hvězda v akci
Jamajští sprinteři Usain Bolt a Yohan Blake bavili fanoušky nejen svým úžasnými výkony na atletické dráze, ale i vtípky. Po sobotním triumfu štafety na 4x100 metrů v novém světové rekordu 36,84 sekundy sršeli hláškami. Podle Blakea nejsou jamajští rekordmani z této planety, ale spadli z nebe jako Mr. Bean. VÍCE ZDE
11:46
Moderní pětibojařka Natálie Dianová je po první disciplíně na děleném 19. místě. Z 35 šermířských soubojů v londýnské hale Copper Box vyhrála 17 a před plaváním má na kontě 808 bodů.
11:17
Bronz
Korejský fotbalista Pak Čong-U, který se při oslavách bronzu vyjádřil nápisem k politickým sporům s Japonskem, nedostal bronzovou medaili. Na slavnostním vyhlášení chyběl. Korejci získali vůbec první olympijskou medaili ve fotbale v historii.