Sobota 22. června 2024, svátek má Pavla
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Nebylo mi dobře na duši

Na „fotbalové“ otázky odpovídal s chutí a obšírně. Jakmile se však rozhovor pro LN stočil k ozvěnám korupční aféry, sahal Ivan Horník (55) často k formulce: „To nebudu komentovat.“
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

MH

27. 9. 2006 16:08
Od pohledu smeták....

Já fakt nevím, ale když toho chlapa vidím, tak mu věřím snad jen to, že se jmenuje Ivánek...:-D

0 0
možnosti

ech

27. 9. 2006 11:30
tak proc se na ne nevyserete?

Proboha tak proc tam ty lidi na ty stadiony furt chodi? At se na to vyserou, televize at to nevysila a verim tomu, ze ty mrdky ze Strahova pujdou tam kam patri, do (Y)

0 0
možnosti

Sanchez Illich Ramirez CARLOS

27. 9. 2006 7:59
ivanku, ty jses :

http://celamko.blogspot.com/" target="_blank" rel="nofollow">http://celamko.blogspot.com/

0 0
možnosti

Miroslav

26. 9. 2006 21:32
Kam až sahá lidská drzost ?

To , že se Ivan Horník vrací okamžitě po vypršení svazového trestu je skandál a jenom to vyvolává další otázky jako například :                                                        - kdo a z jakých peněz platil toho jeho nemorálního advokáta Sokola , který obhajuje ty největší a nebohatší gaunery v ČR?                                                                                                                        - co Horník ví na další lidi , že dostává okamžitě novou šanci ?                              - jaký vliv bude mít jeho návrat na diváckou obec ? Jan Kraus dnes na Radiožurnálu předpkládal jako logickou reakci diváků jejich úbytek . Zajímá to někoho?                                                                                                                  - obecně jaký vliv bude mít návrat těchto představitelů nečestného jednání na celou fotbalovou  veřejnost ?                                                                                                                                  -  proč jsme se nevyrovnali s úplatkářskými aférami jako třeba v Německu nebo v Italii?                                                                                                                                           -  bude i případná další fotbalová aféra smetena ze stolu jako tato  ,při které se vlastně nikomu nic nestalo ?

atd , atd , atd 

Miroslav                                                                                            

-

0 0
možnosti

.

26. 9. 2006 20:01
!!!

(Y)

0 0
možnosti

newa

26. 9. 2006 16:50
to sou otazky..

pro martina filipa: fakt bych se toho člověka ptal na uplně jiný otázky..

0 0
možnosti

Mirek

26. 9. 2006 13:56
Bože to je prase

Víte, já se o tom bavit nechci, člověk něco řekne, třeba do telefonu a pak příjde o kšeft.

Ne, fakt ne, nezlobte se. (Y)

0 0
možnosti

Ivan Hornik

26. 9. 2006 13:25
Nebylo mi dobře na duši

Pane redaktore. O zadne posily nejde, staci to jen poresit nebo si s nekym cinknout, brzo bude sklizen hrusek a jablek, pomalu se blizi Vanoce, tak i nejaky kapr se na stedrovecerni veceri hodi.;-)

0 0
možnosti

celim

26. 9. 2006 13:24
Já teda nevím,

ale mně se zdá že se dělá povyk poněkud zbytečný. Horník má trest za sebou. Jestli bude ve svých praktikách pokračovat, to uvidíme (nebo možná ne:-D, jestli to bude dělat opatrněji)! Rozhodně si nemyslím, že byl bílou vránou v křišťálově čisté lize! Jen se stal obětním beránkem. Ostatní byli buď chytřejší a nebo nebylo svoleno k jejich odhalení. Naší lize nevěřím ostatně ryba smrdí od hlavy, ale to je stejně fuk. Lidé budou chodit i na zkorumpovanou ligu a novináři se příště opět vrhnou na mediální kost, kterou jim někdo předhodí. O podstatu problému se stejně zajímat nebudou, protože to je náročnější a nevděčná práce.

0 0
možnosti

M.

26. 9. 2006 12:45
Medialni m..ky

Ty vole co se do toho serou? Dyt jsou to penize Jardy !!!!VV

0 0
možnosti