13. července 2011 12:02 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Pestrý život hvězdného Woodse vyšel jako komiks

Tiger Woods na přebalu prvního dílu svého komiksu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tiger Woods na přebalu prvního dílu svého komiksu. | foto: ČTK

PHILADELPHIE Golfová hvězda Tiger Woods má komiksovou biografii. Životní osudy pětatřicetiletého amerického hráče v kreslené podobě vydává nezávislé nakladatelství Bluewater Productions, které už podobně zpracovalo životy americké první dámy Michelle Obamové, zpěvačky Lady Gaga či zakladatele Facebooku Marka Zuckerberga.

Příběh Woodse, který do loňského podzimu vládl přes pět let světovému žebříčku a vyhrál čtrnáct turnajů kategorie major, sepsal C.W. Cooke a na 32 stránkách výtvarně ztvárnil Marcelo Salaza.

"Tiger Woods je největší postava v dějinách golfu. Možná se teď potýká s nějakými potížemi, ale jeho život je plný pikantních zajímavostí," uvedl výkonný viceprezident nakladatelství Jason Schultz na adresu nejlépe vydělávajícího sportovce světa, který po aféře s nevěrou nevyhrál turnaj už rok a tři čtvrtě a ve světovém žebříčku klesl na 17. místo.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!