23. června 2015 13:52, aktualizováno  14:15 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Jestli nepřivezeš medaili, zveřejním své číslo, vyhrožuje Soukalová příteli

Biatlonistka Gabriela Soukalová na snímku z roku 2013. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Biatlonistka Gabriela Soukalová na snímku z roku 2013. | foto:  Michal Sváček, MAFRA

PRAHA Nevšední motivaci má na Evropských hrách v Baku český badmintonista Petr Koukal. Jeho přítelkyně, biatlonistka Gabriela Soukalová, zveřejnila video, v němž svému milému „vyhrožuje“, že pokud se nevrátí domů s medailí, zveřejní své telefonní číslo.

Dobře naladěná Soukalová postavila svého partnera před hotovou věc. „Milý Péťo. Medailí není nikdy dost, tak jsem si řekla, že pokud mi jednu nepřivezeš, zveřejním na facebooku své číslo.“

Rozhodla jsem se veřejně motivovat mého přítele Petra na Evropských hrách v Baku: Sledujte jak si Petr Koukal vede na www.olympic.cz/bakuFanděte Český olympijský tým! A díky Jitce Landové, že mi to pomohla natočit :)

Posted by Gabriela Soukalova on 23. červen 2015


Dlužno dodat, že Petr Koukal zatím dělá maximum pro to, aby těžký úkol splnil. Po pondělní výhře nad Srbem Bjelanem si poradil v úterý i s Turkem Vuralem.

„Celý život věřím, že medaili z Evropy můžu přivézt. Jednu dobu jsem byl kolem pátého šestého místa v žebříčku a porazil jsem kluky, co medaile udělali. Na ME se mi to doteď nepovedlo. Ale říkám si, že mít evropskou medaili s olympijskými kruhy by bylo možná ještě lepší. Více by se mi to ve vitríně líbilo, je to velká šance,“ řekl Koukal.

Biatlonistka Gabriela Soukalová na slavnostním vyhlášení novinářské ankety...
Gabriela Soukalová byla druhá v závodě s hromadným startem v Chanty-Mansijsku.
spo

Najdete na Lidovky.cz