Sobota 15. června 2024, svátek má Vít
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Špotáková získala zlato i píseň od Tří sester

Česká oštěpařka Barbora Špotáková dnes na olympijských hrách v Pekingu posledním hodem získala nejen zlatou medaili, ale zároveň se stane hrdinkou písničky její oblíbené skupiny Tři sestry. Píseň jí v případě prvního místa před časem slíbil zpěvák a textař Tří sester Lou Fanánek Hagen.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

fchg

19. 9. 2008 14:48
sfwetwče

(Y);-Ozabiju tě

0 0
možnosti

fchg

19. 9. 2008 14:47
jbkl

RvRvRvRvRvRvRv!!!!;-€;-€;-Pahoj

0 0
možnosti

Igele

22. 8. 2008 11:17
Jó 3 sestry

A 3 sestry ji pak zaspívaj, ožerou se a možná ji i zablejou....

0 0
možnosti

Michal

21. 8. 2008 21:25
Radost gratulace i stín:

Dnes to vypadá, že komunistická strana Číny už nemá žádné ideály o harmonii a spravedlnosti. Mění se čím dál více na skupinu lidí u moci, kteří se pokoušejí nahrabat co nejvíce peněz a uložit je v zahraničních bankách,“ zdůraznil minulý týden P. Bernardo Carvellera, ředitel agentury Asianews. „Lidi, které jsem v Číně potkal, považují olympijské hry za národní katastrofu, která prohlubuje vykořisťování na pracovním trhu, chybějící zdravotní a penzijní pojištění a bezdomovectví,“ dodal. Podle jeho slov bylo také z Pekingu odsunuto na 1,5 milionu lidí kvůli stavbě olympijských areálů, aniž by jim bylo dáno jakékoli náhradní ubytování. Z komunistické strany se stala „oligarchická a hospodářská mocnost, která plodí nespravedlnost, korupci, násilí proti lidem a vůbec porušování lidských práv“, tvrdí P. Carvellera.

0 0
možnosti

Banjo

22. 8. 2008 10:01
Re: Radost gratulace i stín:

Michale Michale, tohle jsem už od vás četl.

Takže pokud je Čína oligarchií, pak je to změna k lepšímu oproti Maově monarchii.

Co se týká násilí, nespravedlnosti a porušování lidských práv, tím jsou všechny komunistické země proslulé.

A pokud jde jenom o to nahrabat si co nejvíc a o korupci, není to sice nic moc. Ale pořád lepší, než kdyby šlo o život, jako za tzv. kulturní revoluce.

0 0
možnosti

CME

21. 8. 2008 17:57
Václav Klaus

tak já samozřejmě musím obrovsky gratulovat naší reprezentantce Barboře Špotákové a vyjádřit svůj obdiv jejímu výkonu. Ale pozor, nic nesmíme vidět černobíle a jednostraně. A já bych opravdu velmi, velmi varoval před tím, interpretovat tento  "pouze" sportovní výkon nějak dvojsmyslně právě dnes, kdy slavíme čtyřicáté výročí vstupu spojeneckých vojsk na naše území. Mezi našimy národy v současné době opravdu nejsou žádné příkopy ani barikády a vyzdvihováním našeho vítězství nad občankou Ruska, by jistě nebylo příliž vhodné pro další, jistě nadstandartní vztahy s Ruskou federací"

0 0
možnosti