Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

Zklamání pro Synka. Ve finále MS dojel poslední, vyhrál Němec Zeidler

ilustrační snímek foto: ČTK

Ottensheim - Skifař Ondřej Synek na mistrovství světa v Ottensheimu medaili nezískal. Český veslař usiloval v Rakousku o rekordní šestý titul, ale ve finále nestačil na žádného soupeře a skončil šestý. Šampionem se stal třiadvacetiletý německý reprezentant Oliver Zeidler.
  15:00

Přindiš triumfoval na SP v Německu, Fišerová skončila druhá, Prskavec třetí

Šestatřicetiletý Synek na slepém rameni Dunaje postoupil do finále bez porážky a už tím si zajistil účast na olympijských hrách v Tokiu 2020.

V jízdě o medaile se ale od začátku pohyboval na konci startovního pole a zafinišovat už nedokázal.

Zeidlerovi se naopak závěr povedl a zvítězil o tři setiny před Sverrim Nielsenem z Dánska, těsně třetí byl Nor Kjetil Borch.

Letní olympijské hry Rio de Janeiro 2016, 12. srpna, veslování, skif muži,...
Skifař Ondřej Synek během olympijského závodu v Riu.

Zeidler teprve před třemi lety začal závodně veslovat po plavecké kariéře a vybojoval pro svoji zemi první titul na skifu po 17 letech.

Navázal na triumf Marcela Hackera z roku 2002. Česká výprava skončila na MS poprvé od roku 2002 bez medaile.

Pracující důchodce skončil po nehodě bez příjmů. Účty poplatil díky životnímu pojištění

Spousta důchodců si dnes přivydělává, aby zvládli zaplatit stále rostoucí výdaje a nemuseli se spoléhat na pomoc svých blízkých. Podobně tomu bylo...