Neděle 11. června 2023, svátek má Bruno
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sport

Tenisový manažer Černošek je stále ve vážném stavu, v nemocnici bojuje kvůli koronaviru o život

Sportovní manažer Miroslav Černošek foto:  Jan Zátorský, MAFRA

Olomouc - Již šestým dnem bojuje sportovní manažer Miroslav Černošek o svůj život ve Fakultní nemocnici v Olomouci. Kvůli komplikacím po nákaze koronavirem musel být napojený na plicní ventilaci a jeho stav je stále vážný.
  19:00

„Můj manžel je ve vážném stavu. Bohužel nemám dobré zprávy,“ prozradila jeho stav před několika dny manželka Petra pro vecernikpv.cz. V olomoucké Fakultní nemocnici ho lékaři uvedli do umělého spánku, je rovněž napojený na plicní ventilaci. 

Tenistka Petra Kvitová vystoupila na tiskové konferenci po příletu z Australian...
Čeští tenisté slaví v Prostějově daviscupový triumf. Na snímku jsou zleva Vladimír Šafařík, Jan Hájek, Lukáš Rosol, Radek Štěpánek, Tomáš Berdych a manažer České sportovní Miroslav Černošek s mikrofonem

Ani po šesti dnech se jeho stav stále nezlepšil, blízké však utěšuje, že ani nezhoršil. Serveru Lidovky.cz to potvrdil zdroj z blízkého manažerova okolí, který si však nepřál být jmenován.

Dvaasedmdesátiletý manažer je známý především v tenisovém prostředí, ve kterém se staral o řadu hvězd včetně Petry Kvitové či Tomáše Berdycha. Je také majitelem marketingové agentury Česká sportovní, která v České republice organizuje řadu prestižních sportovních akcí. Do nedávna také spolupracoval s Českým olympijským výborem.

BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna
BOOM! Získejte vibrační kuličky na posílení pánevního dna

Potřebujete posílit pánevní dno, ale nemáte čas na aktivní cvičení? Značka BOOM představila Pulzační a vibrační kuličky, které aktivně posilují...