Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf
130 let

Lidovky.cz

VIDEO: Soukalová opět zpívala. Tentokrát v biatlonové bondovce

Sport

  14:56
Gabriela Soukalová je nejenom vynikající biatlonistka, ale také skvělá zpěvačka. Zpívala už před zaplněnou Vysočina Arénou či v Chanty Mansijsku na tiskové konferenci. Ale tentokrát její zpěv doprovází krátký biatlonový film na téma "Špion, který miloval biatlon".

Biatlonistka Gabriela Soukalová zazpívala i na předávání cen Fair Play. foto: MAFRA - František Vlček

Špičkoví biatlonisté, kteří se soustředí pouze na běh a přesnost střelby? Samozřejmě, na závodech se soustředí zejména na ně. Ale mimo tratí a střelnice se dokážou i zabavit - důkazem budiž desetiminutový film, který natočila Mezinárodní biatlonová unie. Téma? "Špion, který miloval biatlon".

Vše o Soukalové

Gabriela Soukalová.

Obsazení: Simon Fourcade, Martin Fourcade, Kaisa Mäkäräinenová, Jakov Fak, Darja Domračevová - a Gabriela Soukalová! Česká biatlonistka získala ve videosnímku pro sebe "typickou" roli zpěvačky.

Třiadvacetiletá česká kráska tentokrát zapěla hit z dvanácté bondovky - "For Your Eyes Only", při kterém ji doprovodila kapela složená z biatlonistů: Jean Guilluame Beatrix (piano), Lowell Bailey a Jean Philippe Leguellec (kytary).

"Bylo to zajímavé a hrozně mě to bavilo," pochvalovala si Soukalová. Natáčení scény z luxusní restaurace, kde vystupuje jako zpěvačka, absolvovala v Oslo. "Moc jsem si užívala, že jsem si mohla zahrát s takovými osobnostmi jako Martin a Simon Fourcadové nebo Kajsa Mäkäräinenová."

Celý snímek "Špion, který miloval biatlon", který se natáčel také v Soči a Chanty Mansijsku, je ke shlédnutí na oficiálních stránkách Mezinárodní biatlonové unie IBU www.biathlonworld.com.  Kromě Soukalové se v něm objevili také další dva čeští biatlonisté Jaroslav Soukup a Zdeněk Vítek.

Autor:

Pylová sezóna: Jak poznat alergii u svých dětí?
Pylová sezóna: Jak poznat alergii u svých dětí?

Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na běžné, obecně neškodné látky v okolním prostředí. Taková látka, která vyvolává alergickou...