Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc
130 let

Lidovky.cz

Výroky roku: přestřelka Klause a Bosáka či lyžařčiny kalhotky

Sport

  20:00
V roce 2012 nešlo jen o výsledky. Uplynulých dvanáct měsíců bylo také plné zajímavých či kontroverzních výroků. Připravili jsme výběr pěti nejlepších hlášek.

Tina Mazeová odhaluje podprsenku foto: youtube.com

  • Do slovní přestřelky se během fotbalového Eura dostal prezident České republiky Václav Klaus a komentátor České televize Jaromír Bosák. "O postupu ze skupiny se rozhodlo v posledních vteřinách, kdy Kadlec vyhlavičkoval z prázdné brány míč. Experti o všem mleli zprava zleva, ovšem tuhle situaci vůbec nezmínili, což mě šokovalo," pronesl Klaus v rozhovoru pre Český rozhlas Radiožurnál. Bosák zanedlouho zareagoval. "Nepřekvapilo mě to, pan prezident se vyjadřuje k mnoha věcem. Jsem nicméně rád, že jsme získali nového adepta na experta v televizním studiu. Pokud by měl pan prezident zájem přijít, rádi ho využijeme," řekl pro Lidové noviny. (VÍCE ZDE)
  • "Propustnost vzduchu spodní prádlo Mazeové splňovalo. Na druhou stranu vzbuzovalo pocit, že jsou na vnitřní straně gumové," naznačil možný problém v kalhotkách lyžařky Tiny Mazeové Andi Krönner, jenž má na starosti kontrolu materiálu ve Světovém poháru sjezdařek. Slovinské lyžařce spodní prádlo zabavili zástupci mezinárodní federace FIS kvůli protestu švýcarské výpravy. (VÍCE ZDE)
  • "Musíme si uvědomit, že jsme ztratili čtvrtinu sezony! A kdo nám ty zápasy a peníze vrátí? Pan Fehr?" touto kritikou šéfa hráčských odborů během výluky NHL Roman Hamrlík rozzlobil většinu hokejistů včetně Alexandra Ovečkina a Sidneyho Crosbyho. (VÍCE ZDE)
  • V dresu Českých Budějovic prohrál Tomáš Řepka (38) na Letné poslední zápas sezony 0:3, přesto se cítil jako vítěz. "Bylo jen otázkou času, kdy Hřebík s trenérem Martinem Haškem odejdou. Já jsem si to moc přál a teď jsem strašně šťastný, že už se tady nikdy neukážou. Alespoň v to doufám. Spartě jen prospěje, když jí povede kdokoli jiný než tito dva lidé. Je dobře, že už nemají nad áčkem žádnou moc." (VÍCE ZDE)
  • Jaromír Jágr v nové sezoně kvůli výluce NHL působí v české extralize. Hájí barvy svých Rytířů. Díky obrovskému zájmu, který vyvolal, si oblíbil sociální sítě a začal pravidelně spravovat účet na Facebooku. Několikrát dokonce zveřejnil video svého individuálního tréninku. "Kdybych měl malýho Jágříka, tak bych to říkal jen jemu. Jenže ho nemám - děti jste pro mě vy a rád se s vámi podělím," vysvětlili. (VÍCEZ ZDE)

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!