Diskuze

Bývalý Trumpův poradce Stone byl odsouzen ke 40 měsícům vězení. Mařil vyšetřování

Bývalý poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa byl ve čtvrtek odsouzen ke 40 měsícům vězení. Roger Stone byl loni shledán vinným v sedmi bodech obžaloby včetně lhaní Kongresu, ovlivňování svědka a maření vyšetřování. Prokuratura původně požadovala trest v rozmezí sedmi až devíti let. Trump reagoval, že bude případ sledovat a v určité chvíli učiní patřičné rozhodnutí. Stone má podle něj velkou šanci na "naprosté očištění".
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MN

Zeman, Babiš, Schillerová aj. by v USA z vězení nevylezli.

0 0
možnosti
Foto

Šporar premiérovým gólom zarmútil Škrtela, Inter a Arsenal víťazne, kanonáda Wolves

Futbalisti Manchestru United remizovali v prvom zápase šestnásťfinále Európskej ligy UEFA 2019/2020 na ihrisku FC Bruggy 1:1. Inter Miláno bez slovenského stopéra Milana Škriniara zvíťazil na ihrisku Ludogorca Razgrad 2:0. Bruggy sa ujali vedenia v 15. minúte, brankár Simon Mignolet poslal dlhú loptu dopredu, na ktorú si nabehol nigérijský útočník Emmanuel Dennis a tiesnený dvomi obrancami preloboval vybehnutého Sergia Romera. United odpovedal v 36. minúte po veľkej chybe domáceho stopéra Brandona Mecheleho, ktorý si nepostrážil aut od vlastného spoluhráča. Lopty sa zmocnil Anthony Martial, ktorý využil svoju rýchlosť a svoj nájazd premenil na vyrovnávajúci gól. V 43. minúte mohol pridať aj druhý zásah, no jeho strela spoza šestnástky skončila na ľavej žrdi Mignoletovej bránky. V ďalšom priebehu mali mierne navrch hostia, ale nevedeli si vypracovať vyložené šance. V 78. minúte mal tutovku domáci Odilon Kossounou, ale loptu poslal