Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Harabaska 5.10.2019 14:16

I francouzskému policistovi se špatně usíná s vědomím, že někomu ze žlutých vest vystřelil oko nebo ho jinak zmrzačil. mezi policajty jsou lidé, kteří vědí, co je to svědomí.

O. Ondřej 5.10.2019 16:47

Máte na mysli ty zrůdy co zapalují auta, banky, drancují obchody a napadají lidí? Já to tam viděl. Škoda že to svědomí mají jen ti poldové. Vy jste na fetu?

P. Harabaska 6.10.2019 8:47

Vašnosto, dnes a denně jsem bombardován zprávami, jak dobře, bezproblémově a šťastně žijí lidé v demokratických státech Evropské unie. Patrně tak šťastně a bezproblémově ti lidé tam nežijí, a proto na to reagují svým způsobem. Francii znám poměrně dobře, a tak vím, co za živly se násilně projevuje. Je to důsledek pokryteckého přístupu k řešení násilností právě oněch násilných skupin, zvláště pak "nových" francouzských občanů. Podobným problémům - dosud v menší míře - čelí policie a společnost i u nás, kde se pokrytecky zatajuje rozkladné působení jistých tzv. nepřizpůsobivých občanů. Stačí se podívat např. do Přerova, Ostravy nebo do měst v severních Čechách.

P. Dvořák 5.10.2019 12:48

S tím se systémově počítá.

Francouzští policisté odejdou a místo nich nastoupí inženýři a doktoři z Afriky.

Zkrácené přijímací řízení počítá vysloužilci z Islámského státu, protože ti budou chtít do armády i k policii a ještě se u nich ušetří za výcvik.

O. Ondřej 5.10.2019 11:44

Není se co divit. V naší společnosti jsou slušní lidé za idi.ty. Z feťáků a ostatní chatry se stáli aktivisté kteří mohou všechno.

H. Procházka 5.10.2019 6:28

Manažerismus a politika čísel na papíře je univerzální mor. Navíc je tu ještě politická zbabělost: když Žluté vesty dělaly v Paříži bordel, policisté v některých případech přímo dostali rozkaz NEintervenovat. Rozhánět pouliční gangy vodním dělem nebo slzným plynem by totiž ve zprávách v televizi nevypadalo dobře. Na poctivé malé obchodníky, kteří nejsou žádní boháči a kterým ty gangy rozmlátily a vyrabovaly vitrínu, na bezúhonné řadové občany, kterým spálily auto, na ty se kašlalo, ti nejsou tolik "vidět".

V. Rybicka 5.10.2019 6:17

Je to svinstvo, že lidi, kteří DENNĚ nastavují své životy za nás, jsou stále kritizováni a omezováni. Hlavně v Americe, kde to odstoupilo až komických rozměrů. Kdy prostě policajt se raději otočí než aby zavřel černocha, který dělá bordel a provokuje.

P. Harabaska 5.10.2019 14:19

Však i u nás si policista, který účinně zasáhne proti gaunerovi bez ohledu na barvu pleti, si může užít své.


Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Z knihy Belmondo o Belmondovi | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...