Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Kain 24.8.2019 17:57

Černý zřejmě pracuje pro Brusel,ale žije v Německu.Za vším hledej prachy že herr Černý.Vy jste taková malá prodejná česká svině.Takoví jako vy stáli v prvních řadách před několika desetiletími se zdviženou pravicí a vítali nové pány.

N. Gajová 16.8.2019 20:01

Ta loď se jako schovává pod Lékaře bez hranic, nebo jsem měla mylný názor na Lékaře bez hranic? Zatím jsem si této organizace vážila a lékařů, kteří pod ní pracovali, také.

M. Jindra 12.8.2019 20:15

Nejsou to "Lékaři bez hranic", ale mořští taxikáři podílející se na organizaci migrace. Migranti už nepotřebují řešit bezpečnou plavbu, stačí jim připlout v neckách, nebo v nafukovacím člunu k lodi aktivistů, kteří je s gloriolou "záchranářů" převezou k vylodění v EU.

J. Kotala 12.8.2019 16:27

zcela Jasně skončí v eu. na lékaře bruselská špína udělá bububu a tím to skončí.

J. Blatný 12.8.2019 15:58

Je smutným faktem, že řadě lidí, mezi nimiž alespoň zde, v této diskuzi, dominuje psychopatický grafoman Cerny, nedochází závažnost problému masové imigrace ze zaostalých a chudých států Afriky a západní i jižní Asie. V této souvislosti je třeba si uvědomit skutečnou příčinou bezútěšného stavu těchto zemí, a tou je bezesporu velmi problémová mentalita tamějších obyvatel spolu s jejich v průměru nevalnou intelektuální výkonností. Je proto jasné, že jejich masový přísun sem do Evropy bude jen generovat ty samé potíže, kterým dosud čelili ve své domovině. Stačí se jen podívat, jaké panují v řadě těch přemnožených a diletantsky vedených zemích podmínky, jaké jsou tam občanské i náboženské konflikty, korupce a zločinnost. Ne že by to třeba u nás bylo zrovna ideální, ale ve srovnání s těmito zeměmi jsme na tom velmi dobře. Západoevropské státy pak ještě lépe a to Afričany a další přitahuje jako magnet. Pokud se setkají se vstřícným přístupem, bude jejich proud stále zesilovat, to je logické.

D. Šimáček 13.8.2019 2:57

no jestli to není tím že cerny je v jadru stejne dusevne zaostaly jak jeho oblibeni afroafricane, arabo africane a araboarabove

V. Novák 12.8.2019 14:43

Podle Harašíma je na vině Rusko, které podporuje připrchlictví připrchlíků do Evropy.

Takže - logicky - všichni, kteří napomáhají připrchlictví připrchlíků do Evropy, jsou ruští, potažmo přímo Putinovi agenti!

Včetně Harašíma...

P. Haraším 12.8.2019 15:27

kdo je to připrchlík?

J. Vintr 12.8.2019 19:06

To je člověk, který neutíká před něčím, ale za něčím. V tomto případě za štědrými dávkami v Německu a ostatních poblblých zemích, které tyto parazity přijímají.

P. Haraším 12.8.2019 19:34

takže můžeme konstatovat, že každý jeden z nich v cílové zemi nepracuje a žije jen na sociálních dávkách? Nestuduje, nepodniká?

J. Vintr 13.8.2019 16:19

Tak úplně všichni ne, jednou jsem třeba četl, že jich tuším čtyřicet zaměstnala německá pošta ...

V. Novák 12.8.2019 14:40

Výborně, pane Černý - tak si tam ty připrchlíky vemte a ostatní nechte na pokoji, je to vaševrzhodnutí. A nepožadujte pak "solidaritu" od těch, kteří je nechtějí. Vy na nich přece vyděláte, budou vám vydělávat na penzi, všichni ti doktoři a inženýři...

Ostatně - je mezi těmi ochotnými městyi nichž píšete níže i nějaký přístav? Tak proč neohraničení doktoři trvají na přístavu ve Středomoří?

Šup do Hamburgu! Šup do Kielu!

Už tam mohli být...

Sie schaffen das! Já vám věřím, Herr Schwarz!

J. Vintr 12.8.2019 14:58

Jenže tohle neni jen věcí Německa. Jsme s nimi bohužel na jednom kontinentě a ještě k tomu nám EU (teď už nepochybuji že právě kvůli volnému pohybu budoucích migrantů) zrušila hranice. Z Německa je to k nám kousek, takže když se jim v Německu nebude z nějakého důvodu líbit a nebo jich tam už bude moc, tak je tady můžeme mít snadno taky.

V. Novák 12.8.2019 15:53

Zatím připrchají do Německa, ne k nám.

A to proto, že Němci jim platí mnohem lépe - a než se to změní, to potrvá! Pokud, samozřejmě, UvdL nezavede jednotný připrchlický příspěvek...

J. Vintr 12.8.2019 19:02

Oni také můžou přijít na to, že můžou brát příspěvek v Německu a utrácet ho u nás, kde za ty peníze pořídí víc.

V. Kain 12.8.2019 13:36

Pane Černý,při vaší inteligenci byste mohl vědět,že byznys s migranty je mnohem výnosnější než drogy.Ale vy to nechcete vědět.Jste takový bohužel naivní starý blázen.

T. Cerny 12.8.2019 13:51

P. Kain , vy jste zase naprosto typicky rasisticky obcan tohoto ominosniho ceska " bez cmoudu a migrantu " was wiederum für meine Begriffe , viel , viel schlimmer ist als ein alter Verrückter zu sein.Es ist nur zu hoffen dass unsere westliche EU tatsächlich eine Koalition der Willigen schmieden wird , die diese ominöse Tschechei beisete lässt.

Diese Tschechei kann sich wohl ihre Zukunftgestaltung " "cmouden - und migrantefrei "jenseits unserer EU verwirklichen.Ich entschuldige mich allenthalben für diese Tschechei, da ich leider auch der tschechischen Sprache mächtig bin .

T. Cerny 12.8.2019 13:56

leider viele Tippfehler :beiseite, migrantenfrei Zukunftsgestaltung , da ich für die Schreibmaschine nicht besonders begabt bin.

J. Rotor 12.8.2019 14:19

Tyhle lodě s kdoví jakou teroristickou pakáží by se měly zahákovat odtáhnou k Libyi a potopit, ti zdatní muži už doplavou. Podporovat pašeráctví je nepřípustné!

V. Novák 12.8.2019 14:41

To Henleinovo výrazivo se vám připletlo do klábosnice jako freudovský překlep?

J. Blatný 12.8.2019 16:14

Cerny, ty starý hňupe, sám si přeci v jedné z minulých diskuzí napsal, že je ti "ganz egal", jestli třeba Češi nebo Němci vymřou a jejich kultura zanikne. Že je to přirozený běh věcí. Proč by tedy nám nemělo být také zcela jedno, že se nějakým lidem Africe nebo v jiné bůhvíjaké (_!_) špatně daří, že tam jejich přemnožená populace zmírá hlady a v permanentních konfliktech. Můžeš si odpovědět sám, pokud ti na to tvé rudimentární logické myšlení produkované tvými posledními pěti mozkovými závity bude stačit.

J. Vintr 12.8.2019 15:00

Jak se říká, s přibývajícími roky přichází stáří a moudrost. Ale u někoho, jako je právě pan Černý, přislo to stáří samo.

T. Cerny 12.8.2019 13:28

Pan vintr pise spatnou gramatikou :

Vintr 12.8.2019 12:50

Omlouvám se, že nepoužívám označení vašeho duševního stavu patřičně odborné výrazy, ale my hloupí Češi, nemaje patřičného vzdělání...

Pane vintr, v cestine mate prechodnik pritomny ( v angl. se nazyva gerundium )a minuly. Koncovky prechodniku pritomneho v cestine jsou :-a,-ouc,-ouce nebo -e,-ic, -ice.Kdyz mluvite za " hloupe cechy " jedna se o plural , takze zde musi byt : " my hloupi cesi nemajice"( zde nehraje v cestine rod zadnou roli).Kdybyste myslel ale jen na sebe , musel byt tam byt v cestine singular maskulina : ja hloupy cech nemaje....Mluvil -li byste o Vasi kamaradce musel by tam byt singular feminina , tedy :" ona hloupa ceska ,nemajic ...Koncovky prechodniku minuleho v cestine pak jsou: -v,-vsi,-vse , nebo nic ,-si ,-se( s hackem nad "s".Rad vam , coby obcanu tohoto ceska , ja , neobcan ceska s cestinou vzdy pomohu.

"Es ist ja nicht schlimm dumm zu sein aber dumm zu bleiben " jak se rikalo u nas na Podripsku.

J. Vintr 12.8.2019 14:17

Hlavně, že vy takový evidentní znalec jazyka českého, motáte do svých příspěvků češtinu s němčinou. Kdybyste byl rodilý Nemec, dalo by se to omluvit tím, že neznáte patřičné české výrazy pro to, co chcete říct. Takhle ale vypadáte jen jako hlupák, který se směšně chlubí svou "světovostí".

J. Rotor 12.8.2019 14:22

Je to Gestapák, kterého sužují výčitky za celou éru německého národa a onanujícím nad destrukcí Německa.

J. Blatný 12.8.2019 16:06

Ty sám, Cerny, píšeš jako těžký dyslektik, tak nekritizuj druhé. Kromě toho tvůj mozek již zjevně není schopen chápat širší souvislosti, jak je patrné z každého tvého příspěvku.

T. Cerny 12.8.2019 12:22

J. Vintr 12.8.2019 10:45

Je jedno co děláte a umíte, ale v této diskusi se ptojevujete jako imbecil.

Jak typicky obcan ceska p. vintr nenadava !

Mne ale vubec neni jedno co delate ,potoze bych chtel vedet , jestli krom toho spilat mne do "imbecilu" umite jeste neco jineho . ale vy se p. vintr stydite za svoji profesi Lec protoze jste typicky oligophrenni mlady cesky truhlik poucim Vas coby chirurg s 53 letou praxi : Oligophrenie se v psychiatrii stupnuje naslediujicim zpusobem : 1.stupen debil, 2.stupen imbecil a 3.stupen idiot.

Vy ceske trdlo p.vintr jste mohl quantifikovat moji oligophrenii jeste vyrazneji coby idiot a z neznalosti jste mne , chirurga s 53 letou praxi oznacil jen coby imbecila .Tak v psychiatrii se Vy cesky truhliku p. vintr nevyznate . Kde je tedy domena vasich znalosti ?Nebudte tak enigmaticky , vy bojovniku "za cesko bez cmoudu a migrantu" p. vintr?

J. Vintr 12.8.2019 12:50

Po tom, čím se živím já, je vám houby, stejně jako je mně houby po tom, čím se živíte vy. Komentoval jsem vaši profesi jen proto, že se jí tady neustále chlubíte a snažíte se tím dodat váhu vaším slabomyslným příspěvkům. Omlouvám se, že nepoužívám označení vašeho duševního stavu patřičně odborné výrazy, ale my hloupí Češi, nemaje patřičného vzdělání, si nadáváme tak jak nám zrovna napadne, bez ohledu na přesný odborný výraz příslušného slova.

J. Vintr 12.8.2019 13:03

Jo, a ještě se omlouvám, že jsem vás podezíral z toho, že si jen děláte srandu. Zapomněl jsem na to, že vy Němci nic takového jako smysl pro humor vůbec neznáte.

T. Cerny 12.8.2019 11:50

P. Vintr , vy jste vedomostmi zcela netknuty obcan tohoto ceska, co si mysli ze naciste byli muslimove , zide nebo budhiste ale zadni krestane .I kdyz nechcete prozradit svoji profesi , za kterou se nejspis stydite melete tu porad ten svuj cesky hirnloses Geplapper o tom , ze nemecti naciste nebyli krestane a ktery ostanim nadava neustaloe :" vy jste hlupak , imbecil, debil , dement na rozdil ode mne , obcana Ceska".Na jinou kvalifikaci poukazat nemuzete , p. J. Vintr.


Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

DANIEL, ADAM A ZBYHNĚV. Táta Hložek (vpravo) se svými syny Danielem a Adamem | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...