Pátek 6. prosince 2019svátek má Mikuláš 1 °C polojasno Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Papazian 16.10.2019 14:51

Přeji Katalánsku samostatný stát.

J. Nový 16.10.2019 14:04

Tak co na ty demonstrace a zásahy proti nim evropští lídři, Zase budou dělat, že nic nevidí jako v případě, když španělská policie střílela do demonstrantů zakázanými gumovými projektily?

A média to samé, že? Demonstrovat je správné pouze v Hong Kongu. V Katalánsku a Francii je to špatné, tam demonstrují samé podvratné živly, že? Jen nám to pěkně naservírujte naše objektivní a nezávislá veřejnoprávní média. Za to vás přeci platíme, že? :-(

K. Vojtíšek 16.10.2019 12:54

Teď ať se pravdoláskaři podívají, jak vypadají akce demokratických policejních mlátiček. A snad už konečně přestanou žvanit o "masakru" na národní třídě. To byl jen slabý odvar.

T. Kohout 16.10.2019 12:30

Španělsko chce zřejmě prokázat, že o nezávislost je třeba bojovat a ne používat nějaká mírumilovná referenda. Ten jejich recept zavřít politiky se mi nějak nezdá. Jen potvrzuje, jak jsme byli opravdu demokratičtí a mírumilovní, když jsme dělili tu ČSR. Nic příjemného to nebylo, ale zaplať pánbůh za to.

J. T 16.10.2019 12:28

Jak jsem psal včera - Fašistická vláda v Madridu a v EU chce odtržení občanů Katalánska, a jenom jim k tomu dává další a další důvody.

A. Alda 16.10.2019 12:25

Mnohonárodní státy jsou prostě hnus a útlak.

Ale zatímco my a Slováci jsme se rozešli kultivovaně, rychle a v dobrém a bez sebemenších násilností, Kastilci prostě Katalánce propustit na svobodu nechtějí. Takže to nepochybně povede k eskalaci a když se znovu ozve Baskicko a když Baskové a Katalánci dokáží své kroky koordinovat, Španělsko se konečně rozpadne.

A. Poutník 16.10.2019 12:22

Sankce jako na Čínu nebudou?

F. Name 16.10.2019 8:15

Marx-leninisté chtěli prchnout a rozpustit se v marxistickém ráji EU, spolu se Skoty a sev. Iry. EU už kupodivu řekla ne.


Premium

Sprcha pro osm lidí: jak to vypadalo na Epsteinově ranči na dělání dětí

Ranč Zorro pedofilního milionáře Jeffreyho Epsteina v poušti v Novém Mexiku,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Kdyby zdi mohly mluvit. Přinášíme exkluzivně snímky přepychového ranče, kam americký finančník Jeffrey Epstein svážel...

Premium

Je sexting nevinná hra nebo nevěra? Pánové jsou tolerantnější než dámy

Sexting | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Generace našich rodičů tohle řešit nemusela. Měli poměrně jasno a věděli, co je a není zahýbání. Moderní technologie...

Premium

Den, kdy přepadli Mekku. V roce 1979 se zrodil moderní islámský středověk

Členové saudských speciálních sil během zásahu ve Velké mešitě v Mekce. (1979) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před 40 lety se stalo „11. září“ islámu. Aby saúdský král mohl pobít ozbrojence okupující posvátnou mešitu v Mekce,...