Diskuse k článku: Ruská armáda se zaměří na simulanty: zpřísní odvody, kdo neprojde, toho se pokusí vyléčit

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 50
  • Poslední: 5.6. 2019 14:53
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Tichý 2.6.2019 10:42

"Das ganze russische Volk is eine Simulantenbande!"

:DDD

K. Jakubec 2.6.2019 10:04

Hmm , tam by měl náš bývalý ministr obrany Saša Vondra se svou modrou knížkou asi problém...

M. Tichý 2.6.2019 10:43

A co teprve nejvyšší velitel armády s modrou knížkou, Miloš Zeman, známý fanoušek dronů a slibovatel toho, jak bude osobně s puškou v ruce a s dobrovolnými hasiči za zády stát na státní hranici a společně s Klubem českého pohraničí odrážet islamistické invazní hordy!

:)

J. Denemark 2.6.2019 8:44

Myslím, že je to fake news. Ale ještě si to nechám potvrdit od ŽVaňka.)

D. Rajninec 2.6.2019 6:48

Ale to sa nepomenoval najväščí problém ruskej armády , že dnes sú už celé pluky čiate moslimské , a niekto netuší na koho stranu by sa pri nejakom konflikte pridali ! A ke ́d dnes to vyzerá , že do armády ide už iba odpad , lebo 1/3 ide študovať , 1/3 sú tak chytrí , že dokážu nasimulovať choroby , a zostáva 1/3 dedinský buranov pre ktorých je vojenská služba prijateľná ......už moja babka hovorila pri debate o "osloboditeľoch " , že akí rusi , veď to boli všetko samí šikmooký, čerkez a poločíňan !

M. Tichý 2.6.2019 10:45

Když je vyšlou drancovat Ukrajinu, Gruzii nebo Evropu a dají jim k tomu pořádnou palebnou sílu, tak oni se neztratí.

M. Viróza 2.6.2019 6:47

Také jsem byl na vojně (1980-82)..my jsme ale žádné simulanty mezi sebou netrpěli,byli jsme oceloví chlapi ! Důkaz...několikrát jsme přečkali simulovaný jaderný útok amerických imperialistů a po přechodu tlakové vlny jsme pokračovali s mohutným Uráááááááááááááá ve zteči .

D. Rajninec 2.6.2019 6:49

...dokonca Naši piloti mali ocelové ptáky !

M. Markman 2.6.2019 6:05

Léčba ruksakovičem, nejúčinnější léčba vhodná pro místní proruské pomatené soudruhy. Vlastně nechápu proč si nekoupí jednosměrnou letenku a neletí za svým štěstím do krásné tundry v severní Asii kde se o blaho stará putler. No a toho kozojeba písemnou, takové u nás zavírali za šikanu a obvykle neměli žádné nebo nevalné vzdělání

D. Werner 2.6.2019 5:59

Vypadají nebezpečně, kucí ruský:-)))

B. Baron 2.6.2019 3:15

Das ganze tsechische volk ist eine simulantenbande.

M. Pomichalek 2.6.2019 3:51

Vi samozrejme vite ze tento clanek je o das ganze rusische stimulatnebande, ze?

M. Pomichalek 2.6.2019 3:52

Pardon, "vy" samozrejme.

B. Baron 2.6.2019 4:30

Ano, reaguji na diskusi o našich mladých chlapcích kteří by vojnu potřebovali jako sůl.

V. Rybicka 2.6.2019 1:42

Když čtu ty přežrané rozmazlené kecy, tak to je jen důkaz, že českým hochům chybí hrubě vojna. A tohle mají být obránci svobody a vlasti!!!???

F. Slavětínský 2.6.2019 1:25

A léčit je bude sám šéf obranného výboru Šamanov.Komu po obřadu (neco mezi vymítáním ďábla a zasedáním Kominterny) nehrábne,ten už vydrží všechno. Ty kterým šibne,naučí trollit a vyšlou do světa. Pak se vyvrbí takový odpad jako je Skuplík,Vaněk atd...

B. Šípek 2.6.2019 0:49

No Rusko.. Ani nevíš jaké máš štěstí že žiju v ČR zároveň varuji kohokoli nutit mi do ruky zbraň. Nepochopíte co s ní v takovém případě udělám.. pokusím se postřílet co nejvíc našich v nejvhodnější okamžik.. proč? Protože tak ušetřím alespoň druhou stranu, tak bychom se postříleli všichni navzájem.. V životě by se nestalo že bych šel proti někomu na povel jak pes.

J. Tachovsky 2.6.2019 1:37

To jsou ale silacke reci. Takovych jelimanu uz bylo a realita byla uplne jinde nez jejich predsevzeti.

B. Šípek 5.6.2019 14:39

Na tom není nic silackého, já se smrti nebojím už několik let, a svou víru beru tak vážně že pro ni i zemřu, ale pravda tohle je blaf, tím pouze chci trochu zvednout laťku lidi jsou příliš měkcí, a tím co jsem napsal alespoň z části vystihuji svůj postoj k jakémukoli nucení k násilí, neexistuje, to bych se raději mučit nechal, ale mě to myslí a jsem nebezpečně zákeřný, navíc jen jednou v životě se mě stalo, že mě někdo fyzicky napadl, vždy mi bohatě stačil mozek k tomu zastavit v útoku kriminálníky i 3x větší než já :) při fyzické konfrontaci bych neměl šanci, teda pokud by se mi nepodařilo uhnout :D jenže já už bych byl dávno připraven, mě vždycky baví, jak každý ze mě má prdel, do chvíle než to přeteče.. pak jste takoví hrdinové že na 50kg suchara POSÍLÁTE DVĚ PLNÉ POLICEJNÍ AUTA CHLAPŮ JAK HOVAD!! Ostuda !! :D

V. Rybicka 2.6.2019 1:41

Je vidět, že vám chybí voják jako praseti drbání. Bez vojny pak vyrůstají taková do sebe zakoukaná, rozmazlená a zženštilá individua jako jste vy, Sir.

B. Šípek 5.6.2019 14:53

Vážený víte jak je těžké po čtení vašeho projevu, neutvrzovat v jasné vysvětlení toho co se děje klasicky biblicky? PRostě to je čisté, jste pod vlivem, v moci zla, jinak pro to logičtější vysvětlení nemám.. popř. jste jen nechutně zamindrákován jen musím sdělit, že na mě se ještě nikdo nezahojil :D protože prostě mám jisté výhody, komunikační takové, že se mi v odpovědích i psychiatr zakoktává a snaží uboze vyvinit. U něj byla alespoň ta útěchu že po vpálení do ksichtu pravdy a kusu viny.. na něm šlo aspoň hezky vidět, jak dobře chápe jak to myslím, vaše chápání je časově i kapacitně omezeno.. To je potom těžké.. to je tak když lesklé cetky a bezcennosti se zalíbí víc než rozum.

V. Rybicka 2.6.2019 0:12

Chceš od svého národu, aby tě chránil, dal vzdělání, důchod a další výhody , a přitom nechceš pro to nic udělat.

B. Šípek 2.6.2019 0:54

Pardon, ale podle těch lidí co tam žijou, jak se tváří, a celkově je to dost podobné nám, za ty zloděje? Mafiany? Bezcitné a bezcharakterní organizované zločince ? Pokud vím platí každý občan minimálně ČR daň za život, jménem zdravotní, což je tak akorád, ale i to je moc, svoboda vám nic neříká? Od svého národu jsem nedostal nikdy ani to co mi celý můj život nalhával, ani základních lidských práv jsem se nedočkal, tento stát může být tuze rád že ze mě nevzniknul nebezpečný terorista! Jelikož se o to velice snažil. Taková hláška co jste napsal, totální blud, vzdělání jo? Tedy mozek zaplněný zbytečnostmi? Myslíte ty hordy vzdělaných dělníků ? Výhody jaké ? Rád bych dělal kdyby bylo pro co! Proberte se

J. Tachovsky 2.6.2019 1:38

Nechte si predepsat nejake silnejsi prasky. Tyhle evidentne nezabiraji.

B. Šípek 5.6.2019 14:41

Prášky které užívám by s tebou šlehly :D běž radit na hrad já si rady vím. :)

V. Rybicka 2.6.2019 1:38

Takže přežraný, rozmazlený, do sebe zakoukaný jedinec promluvil, že??? Vy, vůbec nemáte páru, co jste dostal a v čem jste vyrostl. Měl byste trochu cestovat a taky něco protrpět, Sir. Pak byste mluvil jinak.

M. Pomichalek 2.6.2019 3:54

Co to placate? Cely zivot platim dane na duchod, vzdealni mych deti, atd. Tim delam vic nez harnim si na vojaky--to je jen pro dusevne menecene.

V. Rybicka 2.6.2019 6:44

Sice platíte daně, ale na ty co jsou OCHOTNI ZA VÁS POLOŽIT ŽIVOT, Sir. A to je sakra rozdíl, který vám stále nedochází.

M. Pomichalek 2.6.2019 14:18

Ja to ale od nich nepozaduji, SIR. To jen oni se prad prsi jak za me pokladaji zivot. A pritom mi vetsinou zivot akorat tak otravovali. K cemu mi byla armada za komousu? jen k tomu aby me tyranizovala. K cemu je mi ted? Kdo na mne utoci?

B. Šípek 5.6.2019 14:47

Zaplať pánBůh za tento postoj! Přesně tak, taky zírám jak ti bezmozci stále budou tlachat tu svou "2d" realitu na šachovém poli, něco o chápání, přitom to jejich 2d myšlení bije do očí, nepochopí nikdy 3d společnost míru.. Ve 30. letech ve Španělsku se rodila funkční anarchie, aktuálně funguje v mezích možností a tamnějších podmínek funkční anarchie v Sýrii, ale už slyším ty bezmozky skákat a protestovat a líčit funkční anarchii v té své ohnivé vizi apokalyptické anarchie... anarchie je u mě absolutní svoboda, ve společnosti smýšlejících na min. stejné duch úrovni jako už začíná chápat čím dál více lidí, absolutně žádný problém. Skutečný život.

Premium

Gott šel měsíc před smrtí do Archivu bezpečnostních složek. Měl čisté svědomí, říká Špátová

Dokumentarista Olga Malířová Špátová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ten titulek musím hned opravit, protože Olga Špátová s Karlem Gottem prožila vlastně roky dva. Už před deseti lety, k...

Premium

Audioknížka o životě Jeana-Paula Belmonda, vyprávěná Jiřím Krampolem. Zcela zdarma

Belmondo Mých tisíc životů | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Jiří Krampol daboval Belmonda ve 28 filmech a jeho hlas je tak s tímto hercem téměř neoddělitelně spojen. Stylově tedy...

Premium

Červenobílý život na hraně. Čína se zlobí, Tvrdík i celá Slavie trnou

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Žádná legrace to není. Aspoň pro slávisty určitě ne. Sám prezident republiky naznačil, že do slavného fotbalového klubu...