Diskuse
Drtivá převaha z moře. USA manévrují na Blízkém východě, strach má vyvolat i monstrózní novinka v arzenálu
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
D16a46v81i13d 41H56y89š15p29l56e93r
Rusáci vyšlou doutnajícího Kuzněcova? :-)
Aby pobavil? :-)
K69a84r28e80l 13V30o18j20t77í42š65e36k
Největší terorista světa USA ukazují svaly. A to je jediné, co mají. Netuší, že tento boj může být jejich poslední.
V52á85c79l46a80v 71Z74e98l85i16n84k74a
Mám stále silnější obavy, že zkázou demokracie nakonec bude, že aj autoři podobných výplodů mají volební právo. Vaůůůů.
P89e20t60r 51J31a14n50o55v28s16k76ý
Buďme rádi za USA a za NATO! Nedovedu si ani představit, jak by svému vypadal, kdyby USA řeklo, že na svět peče! Rusáci za potlesku Flastenců v Praze, Islamisté ten zbytek
M85a84r24t28i70n 71V61a19v89r49a
Rusáci v Praze??? A proč ne ve Vídni?
A nebylo by lepší dávat penize na armádu místo na dotace, greendeal, lipskou burzu a na neZiskovkám jak to dělají neflastenci z petidemolice?
Nabrat vojáky místo politických náměstku jak to udělali neflastenci z ODS?
Závest povinnou vojnu jak chtěli flastenci od Realistů?
Garantovat legální držení zbraní jak to chtějí flastenci.
Můžete dát link kdy např. Rajchl nebo Fico chce rusáky v Praze? Ano myslím toho Rajchla a toho Fica, kteří už dlouho volají po jednání místo války. Stejně jak to chce ted Západ, který pochopil, že UA nemá šanci vyhnat rusáky z ukrajiny.
P20a39v26e60l 20M18a43c53h57á17l63e10k
Tyto velké letadlové lodě jsou snad dobré na zastrašování slabších odpůrců. Jinak jsou to jenom předražené plující rakve, které by třeba Rusové rychle potopili. A je na nich, komu a jaké zbraně na likvidaci takových lodí poskytnou.
L53u90k92á68š 66S88t72r91á20n17s45k19ý
Rusové by je potopili? Rusové, kteří na Ukrajině nebyli schopni trefit ani jeden vlak se západní pomocí?


















