Diskuse
VIDEO: Američtí policisté nasadili do akce robotické psy. Svaz pro občanské svobody protestuje
Policie ve státě Massachusetts tři měsíce testovala „robotické psy“. Dvakrát dokonce došlo k jejich nasazení v reálných situacích. Nezisková organizace Americký svaz pro občanské svobody žádá, aby bylo zveřejněno více podrobností o práci, kterou roboti pro policii vykonávají. O události informoval portál BBC.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V51l59a52d 13R10y78b24i51c96k84a
29. 11. 2019 17:14
ACLU je jedna z nejhorších organizaci v Americe podkopávajicí pravá lidi, za které údajně bojují!!!)
0
0
možnosti
JŠ
J72i19ř79í 11Š98e62j80n90o46h65a
29. 11. 2019 9:58
Pro režim bude výhodné když dozor a reperesi nebudou vykonávat lidé. I mnozí policisté mají svědomí.
0
0
možnosti
VN
PK
P31e83t73r96a 89K22o52v83á47ř14o60v48á
29. 11. 2019 8:46
Ne, policie je opravdu jako Spot nepřezdívá. Spot je přímo jméno toho produktu, který Boston Dynamics představil už před pár lety. Nemohl by takové technické články psát někdo, kdo má v oboru aspoň trochu přehled?
0
0
možnosti

Ideální na snídani i rychlou večeři? Test čerstvých sýrů s jogurtem Hollandia
Jemná krémová textura, svěží chuť a univerzální využití v každodenní kuchyni. Redakce eMimina otestovala dva čerstvé sýry s jogurtem od české...


















