Neděle 1. října 2023, svátek má Igor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Diskuze

Výzva ČSSD: Nejdřív řekněte vše o Mostecké uhelné, a pak si ve sněmovně dělejte, co chcete!

Jedno takové vysvětlení v přímém přenosu vydá za turné v oranžovém autobusu a stovky billboardů s prázdnými hesly.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Nms

5. 11. 2011 0:15
Nestačím se divit
po přečtení komentářů k článku jak jsou lidi,,inteligentní" a plně ,,pochopili" podstatu  článku. Vždyť přeci je zcela ,,normální a logické" že když ČSSD před rokem vyčítala ODS obštrukce v parlamentu s tím  že nejsou tolerantní k názorům jiných tak letos dělají to samé protože ODS opět není tolerantní k názorům jiných a zveřejňování spisu o privatizaci MUS by bylo nudné s mnoha ,,křivými" obvyněními  protože my máme tu ,,nejlepší" policii a justici v celé Evropě tak že když ta řekla že se nic nestalo tak to je stopro ,,pravda"
0 0
možnosti

Knight

4. 11. 2011 9:57
Obstrukce
Divim se, ze jim to jeste lidicky zerete. Obstrukce a hra na levici a pravici jsou jen komedii pro lidi aby meli pocit, ze maji na vyber. Penize tecou stale stejnym smerem a do jednech kapes.MUS nevim kdo konkretne za to tenkrat slizl smetanu krome Appianu ale nekdo jiny nez CSSDODS to byt nemohl. Misto hadani je nevolte udelate neco pro sve deti. 
0 0
možnosti

Cruton

4. 11. 2011 5:34
Propagandistické plky.
V záhlaví stránek České pozice se píše "Informace pro svobodné lidi". Po přečtení článku navrhuji toto záhlaví změnit na "Propaganda pro hlupáky".
0 0
možnosti

Samboush

2. 11. 2011 17:05
Co je tohle za kecy to fakt nechápu.
Sledoval jste sněmovnu, nebo jste to napsal je tak aby řeč nestála?Já včera vnoci pracoval a u toho sledoval.  A sleduju ji poměrně často. Kvalita jednání ve sněmovně klesla již za Topolánka a teď je to vyloženě o ničem. Diskuse je tam prakticky nulová. Na opozici nikdo věcně ani nereaguje, jen když si chce na něčí úkor zašprýmovat. Tzn pokud Vám vadí, nějaké zdržovačky a né to, že jednání ve sněmovně stojí obsahově za hovno. To se nedá nic dělat. MUS: Je tu policie, statní zastupitelství, soudy. Celej českej systém se podepsal na tom , že se s MUS nic nestalo. Kalousek se válí na MF už 5 let. Udělal v tom něco. Nic. Tzn tento článek považuji za nějaký nemocný výlev na ukojení potřeby, kterou nechápu. 
0 0
možnosti