Středa 8. května 2024, Den vítězství

37. kolo Výsledky a statistiky hokejové O2 extraligy

Pardubice - Vítkovice 10:3

Branky a nahrávky: 3. Klejna (Rákos, Radil), 9. Zohorna (Koukal), 9. Radil (Rákos), 21. Špirko (P. Sýkora), 22. Cetkovský (P. Sýkora, Píša), 34. Starý (Pineault), 36. Starý (Koukal, Kolář I.), 37. Pineault, 58. Rákos (Klejna, Radil), 59. Špirko (P. Sýkora) - 6.

Stehlík (Kvapil), 25. Sičák (Štefanka), 43.

Treille (Krenželok). Rozhodčí: Jebavý, Hodek - Charvát, Kalivoda. Vyloučení: 3:5, navíc Treille (Vítkovice) 10 min. Využití: 2:0. Diváci: 8154. Třetiny: 3:1, 5:1, 2:1.

Třinec - Litvínov 4:3sn

Branky a nahrávky: 15. Polanský (Kohn, Zíb), 16. M. Růžička (Kohn, Hrabal), 30. Polanský (Kohn, Hrabal), rozhodující nájezd Polák - 20. V. Hübl (Gureň), 32. Lukeš (Švarný), 53. Lukeš (Reichel, Punčochář). Rozhodčí: Hribik, Svoboda - Jelínek, Pešek. Vyloučení: 7:9. Využití: 3:1. Diváci: 3053. Třetiny: 2:1, 1:1, 0:1 - 0:0.

Zlín - Č. Budějovice 4:3sn

Branky a nahrávky: 11. Balán (Lučka), 15. Roman Vlach (Sivák), 38. Balaštík (Nosek, Leška), rozhodující sam. nájezd Balán - 4.

Snopek (Kotrla), 18. Veselý (Vak), 26. Snopek (Mikeska, L. Květoň). Rozhodčí: Mikula, Minář - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 5:9. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 4580. Třetiny: 2:2, 1:1, 0:0 - 0:0.

Sparta Praha - Kladno 3:1

Branky a nahrávky: 9. Kratěna (Hromas), 16. Netík (Vykoukal, Gulaši), 49. Koreis (Broš, Netík) - 52. Eberle (Patera). Rozhodčí: Fraňo, R. Polák - Guth, Rittich. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. Diváci: 5282. Třetiny: 2:0, 0:0, 1:1.

Mladá Boleslav - Brno 3:4sn

Branky a nahrávky: 2. Macho (Jiruš, Fabuš), 54. Král (Fabuš, Macho), 60. Pabiška (Macho) - 10. Divíšek (Krstev, Erat), 43. Šindel (Krstev, R. Procházka), 54. J. Svoboda, rozhodující sam. nájezd Brabenec. Rozhodčí: Husička, Hradil - Bádal, Bláha. Vyloučení: 11:13. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 3990. Třetiny: 1:1, 0:0, 2:2 - 0:0.

Slavia Praha - Liberec 2:4

Branky a nahrávky: 33. Havel (Sklenář, Vondrka), 48. Holec (Vašíček, Sklenář) - 8. Špaček (Blatný), 16. Holub (Matějovský), 42. Matějovský (Podkonický, Bartovič), 60. Podkonický (Bartovič, Víšek). Rozhodčí: Turčan, Zubzanda - Rozlílek, Pavlovič. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 4489. Třetiny: 0:2, 1:0, 1:2.

Slavia Praha: Slipčenko - Kadlec, Vašíček, J. Drtina, Žižka, Sloboda, Kolařík - T. Svoboda, Beránek, Vondrka - Kůrka, Holec, Tomica -Havel, V. Růžička ml., Doležal - P. Jelínek, Sklenář, M. Čermák - od 21. Endál.

Utkání Karlovy Vary - Plzeň: zítra, 18.00. Další program - 38. kolo: Čtvrtek: 18.10 Slavia Praha - Zlín (Nova Sport). Pátek: 17.30 České Budějovice - Sparta Praha, Vítkovice - Karlovy Vary, Plzeň - Litvínov, 18.00 Brno - Liberec, Pardubice - Mladá Boleslav, 18.10 Kladno - Třinec (ČT4 Sport).

14. HC Kometa Brno 37 8 4 2 23 87:120 34

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry

v prodloužení, prohry, skóre a získané body.