Sobota 27. dubna 2024, svátek má Jaroslav

38. kolo O2 extraligy

Výsledky a statistiky hokejové

Kladno - Třinec 0:7

Branky a nahrávky: 6. D. Květoň (Peterek), 9. Cartelli (D. Květoň), 19. Cartelli (D. Květoň, M. Růžička), 29. Martynek (Bonk, Polák), 34. Malec (Peterek, D. Květoň), 36. M. Růžička (Polanský), 51. Pospíšil (Cartelli). Rozhodčí: Jeřábek, Šindler - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. Diváci: 1520. Třetiny: 0:3, 0:3, 0:1.

Pardubice - Mladá Boleslav 4:3

Branky a nahrávky: 5. Cetkovský (Somík), 16. Starý (Kolář I), 34. Kolář I (Starý, Koukal), 37. Somík (Jillson, Cetkovský) -25. Handlovský (Vrbata), 27. Fabuš (Kracík, Macho), 60. T. Sýkora. Rozhodčí: Mikula, Šír - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:1. Diváci: 7840. Třetiny: 2:0, 2:2, 0:1.

Brno - Liberec 3:2

Branky a nahrávky: 43. Brabenec z trestného střílení, 52. Erat (Dopita), 55. J. Svoboda (Huml, Brabenec) - 37. Bárta (Špaček), 54. Kašpařík (Víšek). Rozhodčí: Homola, Polák - Guth, Rittich. Vyloučení: 6:7, navíc Podkonický (Liberec) 10 min. Bez využití.

V oslabení: 0:1. Diváci: 7200 (vyprodáno). Třetiny: 0:0, 0:1, 3:1.

České Budějovice - Sparta Praha 3:7

Branky a nahrávky: 6. M. Hudec (Veselý, Gřegořek), 15. Mikeska (Melichar), 23. Gřegořek (Veselý) - 9. Broš (Koreis), 12. Broš (Vykoukal), 29. Ručinský, 33. Netík (Gulaši), 43. Netík (Broš, Jan Hanzlík), 57. Broš (Netík), 58. Kafka (Podlešák). Rozhodčí: Minář, Zubzanda - Bláha, Kostka. Vyloučení: 4:8, navíc Turek (České Budějovice) 10 min. Využití: 3:1. Diváci: 5338. Třetiny: 2:2, 1:2, 0:3.

Plzeň - Litvínov 8:4

Branky a nahrávky: 7. Straka (Vlasák, Benda), 12. Adamský (Vampola, Modrý), 13. Benák (Vostřák, Vlasák), 36. Vlasák (Jiří Hanzlík, Jan Kovář), 43. Bomersback (Vampola), 47. Hvila (Scofield, Modrý), 47. Stránský (Vlasák), 52. Lev (Bomersback, Vampola) -5. Jánský (Lukeš), 24. Trávníček (J. Černý), 56. Lukeš (K. Pilař, Reichel), 58. J. Černý (Trávníček). Rozhodčí: Fraňo, Turčan -Kreuzer, Jindra. Vyloučení: 6:9, navíc Straka (Plzeň). Využití: 3:1. Diváci: 7515. Třetiny: 3:1, 1:1, 4:2.

Vítkovice - Karlovy Vary 1:2

Branky a nahrávky: 32. Sičák (Burger, Kvapil) - 10. Pech (Zjuzin, Dobroň), 34. Čutta (Dobroň, Pech). Rozhodčí: Hradil, Husička -Čech, Poruba. Vyloučení: 4:6, navíc Čutta (Karlovy Vary) 10 min. Využití: 1:2. Diváci: 3138. Třetiny: 0:1, 1:1, 0:0.

Další program - 39. kolo - zítra: 16.00 Karlovy Vary - Kometa Brno, 17.00 Zlín -Vítkovice, Pardubice - Třinec, Sparta Praha - Plzeň, 17.30 Mladá Boleslav - Slavia Praha, Litvínov - Kladno, 18.10 Liberec - České Budějovice (ČT 4).

14. HC Kometa Brno 38 9 4 2 23 90:122 37

Pozn.: Za názvem klubu jsou počet odehraných zápasů, výhry, výhry v prodloužení, prohry