Baník Ostrava 1:4 Viktoria Plzeň

Branky: 46. Zeher - 17. a 73.

Kolář, 57. Horváth z pen., 69.

Hájovský. Rozhodčí: Příhoda - Ubias, Štěrba. ŽK: Tchuř - Lecjaks, Ševinský. Diváci: 13 068. Poločas: 0:1.

Ostrava: Vašek - Zawada (57.

Plzeň: Daněk - Ševinský, Hájovský, Vácha), Pavlík, Bolf, Tchuř - Rajtoral, Halama, Lecjaks - Limberský Marek, Otepka (79. Lukeš), (79. Jiráček), Krbeček (87. Mičola (46. Zeher) - Střihavka, Rada), Horváth, Kolář, Petržela Lička.

- Varadi (84. Mlika).

Plzeňští fotbalisté ukončili po deseti letech čekání na výhru v Ostravě impozantním způsobem. Tým někdejšího ostravského kouče Pavla Vrby smetl díky třem gólům z druhého poločasu Baník. Domácím nepomohlo ani třináct tisíc diváků, kteří měli po nevýrazných výkonech v posledních zápasech vstup zdarma. Baník byl ve finální fázi chvílemi až zoufalý, drtivá většina přihrávek do pokutového území nenašla adresáta.