Sobota 23. září 2023, svátek má Berta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Události

Putin se setká s Lukašenkem, tým Zoo Praha vypustí karasy obecné

Ruský prezident Vladimir Putin a běloruský prezident Alexandr Lukašenko na jednání v Minsku (19. prosince 2022) foto: AP

RANNÍ BRIEFING. Editoři serveru Lidovky.cz pro vás připravili přehled nejočekávanějších událostí dne. Co se bude dít?
  5:00

Tým Zoo Praha vypustí karasy obecné. Vysazení stovky malých karasů, které je součástí dlouhodobého projektu návratu téměř vyhynulého druhu do českých vod, bude spojeno se slavnostním přestřižením pásky u nově revitalizovaného Salvátorského rybníka.

Místopředsedkyně Sněmovny Olga Richterová (Piráti) s delegací poslanců z výboru pro sociální politiku na pracovní návštěvě Kanady. Na programu je jednání s partnerským výborem a představiteli dalších institucí.

Německý svaz provozovatelů zásobníků plynu a vodíku INES zveřejní výhled zásobování země plynem pro nadcházející zimu. Zásobníky plynu jsou v Německu plné z více než 75 procent, což je hodnota, kterou zákony vyžadují dosáhnout nejpozději k 1. září.

Ruský prezident Vladimir Putin se setká s běloruským vůdcem Alexandrem Lukašenkem.

Končí výroční konference společnosti Apple pro vývojáře. Firma na této konferenci obvykle představuje své novinky.

Zahájení provozu pravidelné lodní linky Terezín – Litoměřice. 10:00 – nalodění účastníků na zahajovací plavbu (max. 11 osob), 10:50 – nalodění účastníků na druhou plavbu (max. 11 osob). Ukončení akce ve 12:00.

Ruská centrální banka oznámí výsledek zasedání k měnové politice. Očekává se, že základní úroková sazba zůstane na 7,50 procenta.

Slovenský statistický úřad zveřejní údaje o vývoji průmyslové produkce na Slovensku v dubnu.

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!