Středa 6. prosince 2023, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Události

Japonci se chystají k měsíci. Soud v USA projedná Trumpův případ

Bývalý prezident Donald Trump na předvolebním shromáždění na Windhamské střední škole ve Windhamu ve státě New Hampshire (8. srpna 2023) foto: Reuters

RANNÍ BRIEFING. Editoři serveru Lidovky.cz pro vás připravili přehled nejočekávanějších událostí dne. Co se bude dít?
  5:00

Uskuteční se start japonské rakety H2-A, jejíž modul se má pokusit o přistání na Měsíci.

Ve slovinském Bledu se koná každoroční strategické fórum. Lídři ze střední a východní Evropy na něm budou diskutovat o strategických otázkách, bezpečnosti či vládě práva.

Ve Washingtonu se bude konat nové procedurální jednání v procesu s bývalým americkým prezidentem Donaldem Trumpem, který je obviněn, že se snažil zvrátit výsledky posledních prezidentských voleb. Soudkyně by mohla stanovit termín hlavního líčení.

Vládní představitelé mají projednat podobu omezení státních dotací, které chtějí vládní strany v příštích dvou letech snížit o 54 miliard korun.

Uskuteční se komplexní dvoustupňové cvičení vzdušných sil Odolné nebe 2023, určené k procvičení Národního posilového systému protivzdušné obrany ČR. Cvičit budou všechny útvary vzdušných sil i vojáci aktivní zálohy. Končí 8. září.

Autor:

Pomožte svému dítěti lépe se soustředit! Vyzkoušejte doplněk stravy ESPRICO®
Pomožte svému dítěti lépe se soustředit! Vyzkoušejte doplněk stravy ESPRICO®

Máte dojem, že má vaše dítě potíže se soustředěním? Impulzivita a hyperaktivita zasahují do jeho každodenního života? V tom případě by se mohl stát...