Sobota 3. prosince 2022, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Události

Začíná stavební veletrh, sasko-anhaltský premiér navštíví Prahu a technické muzeum připomene Waldese

Miss KIN foto: Reprofoto

RANNÍ BRIEFING. Editoři serveru Lidovky.cz pro vás připravili přehled nejočekávanějších událostí dne. Co se bude dít?
  5:00

Končí dvoudenní Studentské volby, v nichž si studenti zapojených gymnázií, středních odborných škol a učilišť ve věku od 15 let mohou nanečisto vyzkoušet sněmovní volby.

Premiér německé spolkové země Sasko-Anhaltsko Reiner Haseloff zahajuje dvoudenní návštěvu České republiky. Jednat bude mimo jiné s předsedou Senátu Milošem Vystrčilem a šéfem sněmovny Radkem Vondráčkem.

Začíná 32. ročník mezinárodního stavebního veletrhu For Arch a veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků For Interior.

Národní technické muzeum pořádá tiskovou konferenci k otevření výstavy Jindřich Waldes. Podnikatel, sběratel, mecenáš. Výstava potrvá do 31. ledna.

V Praze na Smíchově proběhne tisková konference k obnovení hudební ankety Český slavík, která zároveň odstartuje hlasování. Na programu budou mimo jiné informace o galavečeru a o nové struktuře hlasování.

V Autosalonu Vestec se uskuteční představení nové značky osobních vozů Dongfeng na českém trhu.

V Polsku má rada pro rozhlasové a televizní vysílání hlasovat o prodloužení vysílací licence zpravodajské televize TVN 24, kritické vůči vládě konzervativní strany Právo a spravedlnost.

V Basileji začíná veletrh soudobého umění Art Basel, který potrvá do 26. září.

Autor:

Mohlo by vás zajímat