Pondělí 25. října 2021, svátek má Beáta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Začíná stavební veletrh, sasko-anhaltský premiér navštíví Prahu a technické muzeum připomene Waldese

Miss KIN foto: Reprofoto

RANNÍ BRIEFING. Editoři serveru Lidovky.cz pro vás připravili přehled nejočekávanějších událostí dne. Co se bude dít?
  5:00

Končí dvoudenní Studentské volby, v nichž si studenti zapojených gymnázií, středních odborných škol a učilišť ve věku od 15 let mohou nanečisto vyzkoušet sněmovní volby.

Premiér německé spolkové země Sasko-Anhaltsko Reiner Haseloff zahajuje dvoudenní návštěvu České republiky. Jednat bude mimo jiné s předsedou Senátu Milošem Vystrčilem a šéfem sněmovny Radkem Vondráčkem.

Začíná 32. ročník mezinárodního stavebního veletrhu For Arch a veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků For Interior.

Národní technické muzeum pořádá tiskovou konferenci k otevření výstavy Jindřich Waldes. Podnikatel, sběratel, mecenáš. Výstava potrvá do 31. ledna.

V Praze na Smíchově proběhne tisková konference k obnovení hudební ankety Český slavík, která zároveň odstartuje hlasování. Na programu budou mimo jiné informace o galavečeru a o nové struktuře hlasování.

V Autosalonu Vestec se uskuteční představení nové značky osobních vozů Dongfeng na českém trhu.

V Polsku má rada pro rozhlasové a televizní vysílání hlasovat o prodloužení vysílací licence zpravodajské televize TVN 24, kritické vůči vládě konzervativní strany Právo a spravedlnost.

V Basileji začíná veletrh soudobého umění Art Basel, který potrvá do 26. září.

Autor:

Syndrom Petra Pana. Proč někteří muži nikdy nedospějí a žijí jako paraziti

Premium V každém chlapovi zůstává kousek kluka, ale musí to být právě jen ten kousek. Pokud muž nechce vyrůst a převzít...

Čína má Evropu v hrsti, za pár týdnů dojde hořčík. Auto bez něj nevyrobíte

Premium Vše nasvědčuje, že současná čipová krize v automobilovém průmyslu je jen zahřívacím kolem před tím, co se na Evropu...

Váš syn bude žít jen pár týdnů. Zpověď matky zesnulého hokejisty Buchtely

Premium Přežít své dítě. Pro každého rodiče ta nejhorší představa. Teprve dvacetiletý hokejista Ondřej Buchtela zemřel loni v...

Mohlo by vás zajímat