Pátek 28. ledna 2022, svátek má Otýlie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Japonsko zavírá hranice pro cizince z obavy před omikronem, Zeman přivítá dva kandidáty na ministry

Lídr koalice SPOLU a šéf ODS Petr Fiala při návštěvě u prezidenta Miloše Zemana v ÚVN, když mu přinesl seznam členů nové vlády. foto: Kancelář prezidenta republiky

RANNÍ BRIEFING. Editoři serveru Lidovky.cz pro vás připravili přehled nejočekávanějších událostí dne. Co se bude dít?
  5:00

Budeme sledovat vývoj pandemie koronaviru v Česku i ve světě. Japonci v obavách z nové varianty omikron uzavírají hranice pro cizince.

Bude se znovu konat elektronická dražba vily odsouzeného podnikatele Radovana Krejčíře v Černošicích. Vyvolávací cena je 21,1 milionu korun.

Prezident Miloš Zeman přijme dva kandidáty na ministry ve vládě Petra Fialy. Nejprve do Lán dorazí uchazeč o post ministra kultury Martin Baxa, později se zde objeví i kandidát na post ministra pro evropské záležitosti Mikuláš Bek.

Brněnský soud se bude zabývat kaucí ve výši 150 milionů korun, která byla v roce 2016 složena za Shahrama Zadeha, aby se mohl dostat z vazby.

Předseda představenstva Letiště Praha Jiří Pos a ředitel Řízení letového provozu Jan Klas zhodnotí letní sezonu na pražském letišti.

Začíná dvoudenní setkání ministrů zahraničních věcí ze zemí NATO.

Do dnešního dne měl být dokončen posudek pravosti podpisu Andreje Babiše mladšího na smlouvě ke koupi akcií firmy Farma Čapí hnízdo.

Pražská justice pokračuje v řešení kauzy úniku odposlechů bývalého pražského primátora Pavla Béma a lobbisty Romana Janouška. Obviněni jsou exministr Vít Bárta a bývalý agent BIS Jan Petržílek.

Autoři: ,

Naši zemi by neubránila ani desetkrát větší armáda, říká armádní generál Opata

Premium Přes tři roky šéfuje armádě a nejvíc mu pije krev byrokracie. Když je nejhůř, oblékne maskáče a vyrazí z kanceláře...

Situace se obrací. Dřív byl vstřícný západ, dnes vyrazte s obytňákem na východ

Premium Nemám rád kempy s jejich davovou atmosférou, hlukem a stísněným prostorem a hotely jsou pro mě nenávratně statické,...

Recept na dlouhověkost? Chirurg Pafko vysvětluje, čím si zkracujeme život

Premium Profesor Pavel Pafko o tom, proč si u televize neotevře lahváč, o malém štěstí pro každý den a taky o poučném úrazu na...

MIKUPEX TRADE s.r.o.
Mistr - CNC - zpracování plechu, 45 - 50 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.
Praha, Středočeský kraj
nabízený plat: 45 000 - 50 000 Kč

Mohlo by vás zajímat