Pátek 14. června 2024, svátek má Roland
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Čtvrtníček sabotoval Události, komentáře. Zkoušel vykolejit moderátora

Média

  11:29aktualizováno  11:42
PRAHA - Moderátor Daniel Takáč zažil v pořadu Události, komentáře perné chvíle. Rozhodil ho totiž v přímém přenosu rozhovor s hercem Petrem Čtvrtníčkem, který vystoupení v České televize pojal značně ironicky a dokonce i úkoloval kameramana, co má točit.

Petr Čtvrtníček v pořadu Události, komentáře. foto: Reprofoto

Herec Čtvrtníček zahájil rozhovor o Letních shakespearovských slavnostech v pořadu Události, komentáře až moc odlehčeně a přátelsky. Moderátora pozdravil protáhlým ahój, čímž ho už na začátku značně vyvedl z míry. Na otázky pak herec odpovídal ironicky a během přenosu Takáčovi tykal a skákal do řeči.

V půlce rozhovoru se Takáč dotázal, jestli se rozhovor vede normálně, či v intencích hry. "Teď si povídáme normálně. V životě, ne že by se nic nemělo brát vážně, ale nad těma věcma by se měl mít nadhled. Ten rozhovor teď ale vedeme vážně," odpověděl Čtvrtníček a po dokončení věty se otočil ke kameře zády a začal mluvit o počasí.

Pak vyzval kameramana, aby zaostřil na horizont. A ten ho vzápětí poslechl a na několik vteřin rozostřil hercovu tvář.

Na konci pořadu se Čtvrtníček podivil. "Jo to byly Komentáře?", prohlásil, jako by netušil, v jakém pořadu vystoupil. Pak se s úsměvem a dalším protáhlým ahój rozloučil s diváky.

Čtvrtníček se objeví v pořadu Události, komentáře od 47. minuty záznamu.

Autor: