8. prosince 2012 7:00 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Jak přijít o práci? Zaměstnanci Walmartu házeli iPady

Zaměstnanci Walmarktu si při noční směně házeli s iPady | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zaměstnanci Walmarktu si při noční směně házeli s iPady | foto: youtube.com

NEW YORK Vybírejte pečlivě obchod, ve kterém nakoupíte drahou elektroniku. Po sociálních sítích koluje virální video, které zachycuje zaměstnance amerického obchodu Walmart, jak si mezi sebou házejí zabalenými iPady. Když jim nějaký upadne na zem, nijak se nad tím nepozastaví. Mluvčí firmy přesto tvrdí: u nás ještě nikdo nekoupil poškozený iPad.

"Video, jak několik zaměstnanců na noční směně ničí elektorniku ve skladu obchodu, jsme viděli," potvrdila mluvčí společnosti Walmart. "Jak si každý dokáže představit, dost nás zarazilo. Jsme velmi zahanbeni. Tito zaměstnanci už pro nás dále nepracují," uvedla mluvčí pro server Advertising age.

Zamítla též spekulace, že by se k zákazníkovi dostalo poškozené zboží. "Nikdo ze zákazníků výrobky nereklamoval," řekla a na obranu společnosti uvedla, že všichni zaměstnanci pracují usilovně na své péči o výrobky.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Video ale vzbuzuje jiný dojem. "Tohle je důvod, proč nechcete kupovat zboží u Walmartu," říká na začátku jeden ze zaměstnanců společnosti.

Následují záběry, na kterých se další pracovníci baví házením si s krabicí s iPadem přes celý sklad. Poté jeden zaměstnanec krabicí schválně praští o zem. Video už má téměř 6 milionů zhlédnutí.   

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz