12. června 2019 11:40 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Mapy.cz začaly nabízet ubytování na celém světě, propojily se s hotelovým webem Booking.com

Nabídka ubytování na Booking.com ve spolupráci s Mapy.cz | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nabídka ubytování na Booking.com ve spolupráci s Mapy.cz | foto: Reprofoto Booking

PRAHA Česká mapová služba Mapy.cz se propojila s globálním webem poskytujícím ubytování Booking.com. Nově tak lidé přímo v aplikaci najdou až 1,6 milionu objektů, jako jsou hotely, apartmány či penziony, včetně jejich fotografií a recenzí. Oznámil to dnes Seznam.cz, kterému Mapy.cz patří.

Díky novince mohou uživatelé najít ubytování kdekoliv na celém světě, a to jak na počítači, tak i v mobilních zařízeních skrze aplikaci Mapy.cz pro operační systémy Android a iOS. 

Samotnou rezervaci pak lidé provedou na webu Booking.com, v aplikaci Mapy.cz si pak stáhnou místo dojezdu v podobě offline mapy a mohou vyrazit na dovolenou.

Služba Mapy.cz svým uživatelům umožňuje vyhledat atraktivní místa v jejich okolí, poskytuje tipy na výlety, ať už pěšky, na kole, nebo autem. Služba doporučuje i nejbližší restaurace, hotely nebo zastávky městské hromadné dopravy. Mapy.cz prostřednictvím počítače nebo mobilního telefonu denně využije 750 tisíc lidí.

ČTK

Advantage Consulting, s.r.o.
MZDOVÁ ÚČETNÍ - SENIOR

Advantage Consulting, s.r.o.
Ústecký kraj
nabízený plat: 30 000 - 35 000 Kč