Pátek 23. února 2024, svátek má Svatopluk
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Ekonomika

McDonald's se chystá otevřít novou síť poboček pro milovníky sladkého

První pobočka CosMc´s začíná fungovat v Chicagu. (8. prosince 2023) foto: Profimedia.cz

Americký řetězec restaurací s rychlým občerstvením McDonald’s se chystá otevřít novou síť poboček v retro stylu pro milovníky sladkého. Síť CosMc’s bude konkurovat Starbucksu. S odkazem na sdělení firmy o tom informuje zpravodajský server BBC.
  6:59

První restaurace zahájí provoz tento týden poblíž Chicaga a zaměří se na speciální horké a studené nápoje.

Do konce příštího roku plánuje McDonald’s otevřít deset poboček. Firma chce ze začátku testovat, nakolik je nový koncept zajímavý pro zákazníky ve Spojených státech a jinde ve světě. Pak si nechá rok na vyhodnocení výsledků.

Nová restaurace bude nabízet rychlý a pohodlný způsob, jak si objednat svačinu nebo kávu na posilněnou. Fotografie, které sdílejí fanoušci řetězce, odhalily menu, které bude nový podnik nabízet. Zákazníci se mohou těšit na kalorické bomby s názvy jako Sour Cherry Energy Burst a Island Pick-Me-Up Punch.

Bude nabízet v USA oblíbené položky jako sendviče McMuffin s vajíčkem a slaninou nebo sladký dezert M&M McFlurries, ale nově třeba i sladký nápoj Churro Frappe a preclíky.

McDonald’s už provozuje síť kaváren a občerstvení s názvem McCafé, která nabízí pouze kávu a zákusky. Název nově plánované sítě poboček pochází od maskota CosMc, který je mimozemšťan a touží po jídle z McDonald’s. Objevoval se v reklamách na přelomu 80. a 90 let.

Autoři: ,

Rozdáváme batolecí mléko Nutrilon 3 Advanced ZDARMA!
Rozdáváme batolecí mléko Nutrilon 3 Advanced ZDARMA!

Hledáme maminky, které s námi otestují oblíbené batolecí mléko Nutrilon 3 Advanced. Obsahuje důležité vitamíny a minerály, včetně vitamínů A, C a...