22. března 2013 12:10 Lidovky.cz > Byznys > Média

Hokejový expert ČT v přímém přenosu: Támhletoho č**áka seřežu

Tomáš Jílek a Josef Zajíc | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tomáš Jílek a Josef Zajíc | foto: Reprofoto

PRAHA Česká televize musí řešit další video ze sportovní redakce. Tentokrát se jedná o záběry, které online odvysílalo hokejové studio Buly. Televizní expert Josef Zajíc se podle záběrů chystá seřezat jednoho z fanoušků Plzně. Komentátor Tomáš Jílek zase hodnotí svou a Zajícovu kravatu: "To je jako na sjezdu ÚV," směje se na záběrech Jílek.

Celá scéna se odehrála před přenosem jednoho z utkání playoff v Plzně proti Litvínovu. O tom, že video koluje po internetu informoval Týden.cz. 

"To je jako sjezd ÚV," hodnotí v úvodu uniklého záběru reportér ČT Tomáš Jílek svou a Zajícovu kravatu. Po chvíli se Zajíc zahledí mezi diváky, ukáže mikrofonem a řekne: "Támhletoho č..áka seřežu!".

UNIKLÉ ZÁBĚRY ČT:

Záběry se nedostaly ke všem divákům studia Buly. Zajícův výrok byl k vidění pouze v online přenosu na webu České televize. Zajíce, bývalého hráče Kladna, rozzuřily zřejmě nepřátelské projevy fanoušků Plzně. Ti podle svědků často házejí do novinářského sektoru půllitry s pivem a další předměty.

Poté, co se o videu začalo psát, bylo ze serveru Youtube odstraněno.

Již dříve se podobně proslavili například fotbaloví komentátoři Jaromír Bosák a Vladimír Táborský, kteří nevybíravě hodnotili výkony fotbalistů o poločasové přestávce, nebo David Pospíšil a také Jiří Hölzel, kolegové Zajíce a Jílka z hokejového Buly.

khuKarel Hrubeš

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!