Čtvrtek 22. října 2020svátek má Sabina 17 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Byznys > Média

Hokejový expert ČT v přímém přenosu: Támhletoho č**áka seřežu

Tomáš Jílek a Josef Zajíc | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tomáš Jílek a Josef Zajíc | foto: Reprofoto

PRAHA Česká televize musí řešit další video ze sportovní redakce. Tentokrát se jedná o záběry, které online odvysílalo hokejové studio Buly. Televizní expert Josef Zajíc se podle záběrů chystá seřezat jednoho z fanoušků Plzně. Komentátor Tomáš Jílek zase hodnotí svou a Zajícovu kravatu: "To je jako na sjezdu ÚV," směje se na záběrech Jílek.

Celá scéna se odehrála před přenosem jednoho z utkání playoff v Plzně proti Litvínovu. O tom, že video koluje po internetu informoval Týden.cz. 

"To je jako sjezd ÚV," hodnotí v úvodu uniklého záběru reportér ČT Tomáš Jílek svou a Zajícovu kravatu. Po chvíli se Zajíc zahledí mezi diváky, ukáže mikrofonem a řekne: "Támhletoho č..áka seřežu!".

UNIKLÉ ZÁBĚRY ČT:

Záběry se nedostaly ke všem divákům studia Buly. Zajícův výrok byl k vidění pouze v online přenosu na webu České televize. Zajíce, bývalého hráče Kladna, rozzuřily zřejmě nepřátelské projevy fanoušků Plzně. Ti podle svědků často házejí do novinářského sektoru půllitry s pivem a další předměty.

Poté, co se o videu začalo psát, bylo ze serveru Youtube odstraněno.

Již dříve se podobně proslavili například fotbaloví komentátoři Jaromír Bosák a Vladimír Táborský, kteří nevybíravě hodnotili výkony fotbalistů o poločasové přestávce, nebo David Pospíšil a také Jiří Hölzel, kolegové Zajíce a Jílka z hokejového Buly.

Neschopní ať zkrachují a pražská smetánka čte knihy, vzkazuje prezident

Prezident Miloš Zeman při rozhovoru pro MF DNES (Lány, 8. října 2020) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Česká republika se potýká s rekordními nárůsty potvrzených případů koronaviru, vláda zavádí mimořádná opatření a...

Umírají lidé, kteří mohli žít, říká lékař a spoluautor výzvy Jiří Sagan

Jiří Sagan, vedoucí lékař JIP z Kliniky infekčního lékařství FN Ostrava | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Jedním ze tří autorů výzvy k ­lidem, aby dodržovali hygienická opatření, a zároveň žádající některé lékaře, ať je...

Svou sportovní kariéru považuji za ztrátu času, hodnotí minulost Hlaváčová

Yvetta Hlaváčová Tulip | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Držitelka světového rekordu v přeplavání kanálu La Manche pokořila řadu dalších met a získala spoustu významných...