22. srpna 2016 7:00 Lidovky.cz > Byznys > Média

Lidové noviny přinášejí nový právní seriál „Dědictví od A do Z“

Dědictví (ilustrační obrázek). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dědictví (ilustrační obrázek). | foto: Richard Cortés, Lidové noviny

Lidové noviny nabízejí svým čtenářům nový originální projekt. V pondělí 22. srpna vychází první díl nového seriálu „Dědictví od A do Z“. Dvanáctidílný seriál bude vycházet každý den až do soboty 3. září.

Po velmi úspěšném letošním projektu „Kurz právní sebeobrany“, který vyšel i knižně, je „Dědictví od A do Z“ dalším seriálem LN se zaměřením na právo. Čtenáři se v něm seznámí se všemi aspekty dědictví: dozvědí se například, jak dědí manželé, děti včetně těch zamlčených, jak naopak vydědit nezdárného potomka nebo zaopatřit i jiné příbuzné. Jednotlivé lekce poradí, co s dluhy po zesnulém a jak se řeší dědické spory. Dále se čtenáři dozví, jak správně sepsat závěť, a dojde také na popis všech právních řízení, které dědice čekají, a na dobré rady, na koho se obrátit pro radu i pomoc.

Seriál pro Lidové noviny připravila odbornice na rodinné právo a bývala ministryně spravedlnosti JUDr. Daniela Kovářová. Každý díl doprovází původní kresby ilustrátora Richarda Cortése.

„Problematika práva je pro Lidové noviny stěžejním tématem, jemuž se věnujeme jak ve zpravodajství, tak v pravidelné příloze Právo a justice nebo v našem byznysovém časopisu Index,“ říká ředitel redakce Veselin Vačkov a dodává: „Seriál Dědictví od A do Z je další způsob, jak rozšířit obsahovou nabídku LN a poskytnout čtenářům opravdu užitečné informace.“

Přečtěte si první díl seriálu:


Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!