11. dubna 2013 17:08 Lidovky.cz > Byznys > Média

LN a Lidovky.cz získaly čestná uznání v soutěži Novinářská cena 2012

Redakce Lidových novin | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Redakce Lidových novin | foto: Jindřich Mynařík, Lidové noviny

PRAHA Nadace Open Society Fund Praha ve spolupráci s českým Googlem představila nominace na vítěze v soutěži Novinářská cena 2012. Bodovaly také LN a Lidovky.cz.

Čestné uznání za analyticko-investigativní příspěvek získali Tomáš Němeček a Lukáš Rous za zpracování dat výsledků maturit (text i s žebříčkem si přečtěte ZDE). Nominaci na cenu ve stejné kategorii má za dřívější text v ­Reflexu o minulosti Víta Bárty nová posila magazínu Pátek LN Magdalena Sodomková.

Čestné uznání za inovativní online žurnalistiku pak dostal vedoucí serveru Lidovky.cz Radek Kedroň za zveřejňování utajovaných dokumentů i rozsudků ostře sledovaných kauz.

ČTĚTE VÍCE:

A nominaci na Nejlepší rozhovor má redaktor ČT David Macháček za interview s architektem Miroslavem Masákem (Orientace LN).

Do knihovny odtajněných dokumentů na serveru Lidovky.cz můžete vstoupit ZDE.

Další nominace na Novinářskou cenu najdete na stránkách Nadace Open Society Fund Praha.

Lidovky.cz

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.