2. března 2017 11:45 Lidovky.cz > Byznys > Média

O2 TV spouští pozemní vysílání. Láká na fotbal zdarma

V neděli můžou sledovat diváci zápas Viktorie Plzeň (na snímku) s pražskou Slavií zdarma. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy V neděli můžou sledovat diváci zápas Viktorie Plzeň (na snímku) s pražskou Slavií zdarma. | foto: MAFRA

PRAHA O2 TV představila další možnost jak zpřístupnit svůj obsah divákům, kteří ještě nevyužívají placených služeb O2 TV. Vysílání se tak dostane k 2,5 milionu domácnostem, které přijímají pozemní vysílání.

Operátor spustí vysílání v neděli 5. března v osm hodin ráno. Televizní stanici je už nyní možné naladit v pozemním vysílání multiplexu 4. Od 5. do 21. března poběží vysílání O2 TV Free bezplatně. Lineární vysílání bude obsahovat výběr ze tří kanálů O2 TV Sport.

Diváci tak uvidí například zdarma nedělní šlágr fotbalové ligy Slavia Praha - Viktoria Plzeň.

Logo stanice O2TV Free.
Programové schéma stanice O2TV Free.

Po 21. březnu bude nejzajímavější obsah dostupný jen přes Hbb TV aplikaci. Skrze hybridní vysílání získají diváci přístup do archivu O2 a otevře se jim možnost zpětného zhlédnutí až 50 hodin nazpět.

Poplatek za 24 hodinový přístup k obsahu v Hbb TV budou diváci platit pouze prostřednictvím Premium SMS - ve fázi do 3. dubna bude cena SMS 1 Kč, po 3. dubnu se zvýší na 69 Kč.

Článek byl zveřejněn na severu Mediahub.

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!