13. června 2017 13:52 Lidovky.cz > Byznys > Média

Playtvak.cz vplouvá do moře mobilních aplikací, sledování bude pohodlnější

Náhled mobilní aplikace Playtvak.cz | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Náhled mobilní aplikace Playtvak.cz | foto: MAFRA

PRAHA Videoserver Playtvak.cz spouští novou mobilní aplikaci, která je zdarma dostupná v telefonech s operačním systémem Android i iOS. Playtvak.cz je na trhu téměř dva roky a nově svým divákům nabízí pohodlnější a přehlednější sledování jeho pořadů na mobilních zařízeních.

Největší předností aplikace je sledování videí bez připojení k internetu. Uživatel bude mít možnost si video stáhnout do svého telefonu a podívat se na něj později i v místě, kde nemá signál.

Náhled mobilní aplikace Playtvak.cz

Náhled mobilní aplikace Playtvak.cz

„Nová aplikace poskytuje přehledné řazení pořadů a všech jejich epizod. Uživatel tak bude mít snadný přístup k nejnovějším videím a dostane upozornění, kdykoliv vyjde nový díl jeho oblíbeného pořadu,“ říká Vladimír Mužík, ředitel MAFRA TV, pod kterou spadá internetová televize Playtvak.cz.

Videoserver Playtvak.cz byl spuštěn v červnu roku 2015. Týdně produkuje 30 nových pořadů a měsíčně ho navštěvuje více než 700 000 reálných uživatelů.

Lidovky.cz