30. března 2015 6:00 Lidovky.cz > Byznys > Média

Vtipná předpověď počasí. Moderátor zapomněl v saku ramínko

Meteorolog televize Fox nečekaně vytáhl ze saka zapomenuté ramínko. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Meteorolog televize Fox nečekaně vytáhl ze saka zapomenuté ramínko. | foto: www.telegraph.co.ukReprofoto

Všední předpověď počasí přerušil nečekaný exces a výbuch smíchu moderátorů. Meteorolog televize Fox Steve Frazier jako obyčejně zahájil předpověď počasí, načež se divil, proč má tak těsné sako. Když z něj vzápětí vytáhl zapomenuté ramínko, jeho kolegové vyprskli smíchy.

Steve Frazier se chystal oznámit  aktuality o počasí na televizní stanici Minnesoty Fox News 9, když si uvědomil, že něco není v pořádku s jeho sakem. „Chladné počasí polevuje, ale ještě úplně neustává,“ zahájil předpověď Frazier před tím, než si začal pohrávat s límcem u saka. 

„Víte, omlouvám se,“ řekl a pak vytáhl ze saka zapomenuté ramínko. Jeho kolegové moderátoři vyprskli smíchy a chechot se ozýval celým studiem. „Myslel jsem, že to byl jen těsný knoflík, ale nevadí,“ vysvětlil Frazier. „Takže, můžeme pokračovat v počasí a přejít to?“ zeptal se kolegů pobaveně.

Lidovky.cz

České ženy jsou na rodičovské nejdéle, návrat do práce mají nejtěžší
České ženy jsou na rodičovské nejdéle, návrat do práce mají nejtěžší

V Česku máme jednu z nejdelších rodičovských vůbec. Matky dvou dětí stráví doma průměrně 6–8 let, přestože by se mnohdy chtěly vrátit do práce dříve. Jaké jsou u nás rozdíly v rodičovské oproti ostatním evropským zemím?