Pondělí 27. května 2024, svátek má Valdemar
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

T-Mobile přes léto nabídne bezplatně neomezená data. Budou dostupná pro všechny tarify

  14:51
Praha - Operátor T-Mobile nabídne od poloviny června do konce srpna svým zákazníkům bezplatně neomezená mobilní data. Balíček půjde aktivovat ke kterémukoli z používaných tarifů. Konkurenční Vodafone nedávno začal nabízet neomezená data o maximální přenosové rychlosti deset Mbit/s za 799 korun měsíčně, bez omezení rychlosti pak za 1199 Kč.

T-Mobile (ilustrační foto). foto: Reuters

Koncoví uživatelé firemních zákazníků T-Mobilu potřebují pro využití nabídky aktivní datový balíček Mobilní internet Extra nebo Mobilní internet Extra Nastálo s datovým objemem od 2,5 GB. Uživatelé předplacených karet pak musí mít na své Twist kartě aktivní některý z obnovujících se měsíčních datových balíčků nebo roční datový balíček.

Operátoři pohrozili, že Rychlé hře na TV Barrandov zablokují linky. Pořad prý klame diváky

„Strávili jsme půl druhého roku v on-line prostředí a naše děti v intenzivní společnosti displejů a obrazovek. Proto jsme se rozhodli Českou republiku vyzvat k aktivitě. (...) S neomezenými daty z našeho nejnovějšího sportovního balíčku můžeme v létě všichni sportovat, ukládat si nebo sdílet data o našich aktivitách, a zároveň nám neunikne žádné z našich želízek v tokijském ohni,“ uvedl Michal Podlucký, ředitel segmentu rezidentních zákazníků společnosti T-Mobile Czech Republic.

V případě, že se zákazníci T-Mobilu letos rozhodnou vycestovat, bude jim balíček fungovat i v Evropské unii. Spotřeba dat v zahraničí je omezena, pro rezidentní zákazníky a firmy je 9,5 GB a pro uživatele předplacených karet Twist 4,26 GB.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!