Sobota 22. ledna 2022, svátek má Slavomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Na obálce Playboye je nevěsta na útěku

Ekonomika

  13:47
LOS ANGELES - Nevěsta na útěku, takovou přelepkou bude zakryta fotografie pětadvacetileté Crystal Harrisové na titulní straně nadcházejícího vydání pánského časopisu Playboy. Harrisová byla doposud přítelkyní zakladatele Playboye, pětaosmdesátiletého Hugha Hefnera a v sobotu se za něj měla provdat. Pár dní před velkolepou svatbou ale oznámila, že změnila názor, a obřad byl zrušen.

Crystal Harrisová, která utekla Heffnerovi.

Harrisová je v červencovém čísle Playboye, které je na novinových stáncích očekáváno v pátek, označována jako Americká princezna či Paní Crystal Hefnerová. Aby Hefner na poslední chvíli uvedl situaci na pravou míru, rozhodl se časopis vybavit velkou červenou páskou s nápisem "Nevěsta na útěku v tomto čísle!", která zakrývá velkou část dolní poloviny těla Harrisové. Ta je na obálce vyfocena v Hefnerově charakteristické námořnické čepici a s dýmkou v ruce.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO NĚMECKÝCH SEXY FOTBALISTEK

"Nedávné události si žádají zvláštní přelepku na červencové obálce. Najdete ji na novinových stáncích," uvedl Hefner na Twitteru. Podle mluvčí časopisu budou červenou páskou opatřeny jen časopisy, které se objeví na stáncích.

Předplatitelům byly totiž výtisky již rozeslány. Důvod zrušení svatby, jíž se mělo ve vile Playboye v Los Angeles zúčastnit na 300 hostů, není přesně známý. Podle některých zdrojů chtěla blonďatá kráska dostávat větší týdenní kapesné a věnovat se kariéře v hudebním průmyslu.

Pro Hefnera to měla být třetí svatba. Jeho druhá manželka, někdejší playmate Kimberley Conradová a její matka byly podle Hefnerova vyjádření mezi jeho nejbližšími přáteli, kteří mu v posledních dnech poskytovali útěchu.

Harrisová se s Hefnerem seznámila na halloweenském večírku, který pořádal v roce 2008. Po několika týdnech se nastěhovala k němu do vily. V prosinci 2009 se jí dostalo titulu Playmate.

Autoři: ,

ANALÝZA: Tři důvody, proč Rusko vpadne na Ukrajinu. A tři další, proč ne

Premium Copak se asi odehrává v hlavě Vladimira Putina? To je otázka, kterou dnes řeší celý svět. Ruský prezident rozehrál...

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nevěra dříve či později vztah zničí. A není cesty zpět, říká filmařka Sedláčková

Premium Vede doslova dvojí život ve dvou zemích. Ve Francii pracuje Andrea Sedláčková především jako střihačka filmů, u nás...

Mohlo by vás zajímat