Úterý 28. května 2024, svátek má Vilém
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Na obálce Playboye je nevěsta na útěku

Média

  13:47
LOS ANGELES - Nevěsta na útěku, takovou přelepkou bude zakryta fotografie pětadvacetileté Crystal Harrisové na titulní straně nadcházejícího vydání pánského časopisu Playboy. Harrisová byla doposud přítelkyní zakladatele Playboye, pětaosmdesátiletého Hugha Hefnera a v sobotu se za něj měla provdat. Pár dní před velkolepou svatbou ale oznámila, že změnila názor, a obřad byl zrušen.

Crystal Harrisová, která utekla Heffnerovi.

Harrisová je v červencovém čísle Playboye, které je na novinových stáncích očekáváno v pátek, označována jako Americká princezna či Paní Crystal Hefnerová. Aby Hefner na poslední chvíli uvedl situaci na pravou míru, rozhodl se časopis vybavit velkou červenou páskou s nápisem "Nevěsta na útěku v tomto čísle!", která zakrývá velkou část dolní poloviny těla Harrisové. Ta je na obálce vyfocena v Hefnerově charakteristické námořnické čepici a s dýmkou v ruce.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO NĚMECKÝCH SEXY FOTBALISTEK

"Nedávné události si žádají zvláštní přelepku na červencové obálce. Najdete ji na novinových stáncích," uvedl Hefner na Twitteru. Podle mluvčí časopisu budou červenou páskou opatřeny jen časopisy, které se objeví na stáncích.

Předplatitelům byly totiž výtisky již rozeslány. Důvod zrušení svatby, jíž se mělo ve vile Playboye v Los Angeles zúčastnit na 300 hostů, není přesně známý. Podle některých zdrojů chtěla blonďatá kráska dostávat větší týdenní kapesné a věnovat se kariéře v hudebním průmyslu.

Pro Hefnera to měla být třetí svatba. Jeho druhá manželka, někdejší playmate Kimberley Conradová a její matka byly podle Hefnerova vyjádření mezi jeho nejbližšími přáteli, kteří mu v posledních dnech poskytovali útěchu.

Harrisová se s Hefnerem seznámila na halloweenském večírku, který pořádal v roce 2008. Po několika týdnech se nastěhovala k němu do vily. V prosinci 2009 se jí dostalo titulu Playmate.

Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!