Úterý 18. května 2021svátek má Nataša 15 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Zprávy > Byznys

Podrobná pravidla soutěže Umění investovat do umění

Grafický list Jiřího Načeradského V zajetí Erotově, 2009, litografie, 33 x 48,5 cm | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Grafický list Jiřího Načeradského V zajetí Erotově, 2009, litografie, 33 x 48,5 cm |

Odpovězte správně na čtyři soutěžní a na 1 finálovou soutěžní otázku a vyhrajte olejomalbu sběratelské hodnoty Jiřího Načeradského a jeden ze 40 grafických listů Jiřího Načeradského. Soutěžní otázky budou vycházet v Lidových novinách vždy v úterý, tedy 17. 5., 24. 5., 31. 5. a 7.6. Finálová otázka bude v LN zveřejněna v sobotu 11. 6. 2011


Soutěžte o:

  • 40 grafických listů Jiřího Načeradského (každý týden o 10 grafik)

  • olejomalbu sběratelské hodnoty od Jiřího Načeradského (hlavní cena soutěže)


Správné odpovědi posílejte ve formátu:

LN UMENI (mezera) a nebo b nebo c (mezera) JMÉNO PŘÍJMENÍ ADRESA na telefonní číslo 900 11 09

Čtěte také


Podrobná pravidla soutěže pro čtenáře Lidových novin "Umění investovat"


I. Obecná ustanovení

1. Soutěž "Umění investovat do umění" (dále jen "soutěž") probíhá na území České republiky.


2. Organizátorem soutěže je společnost MAFRA, a. s., se sídlem Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka č. 1328 (dále jen jako "organizátor")


3. Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky starší 18 -ti let, která akceptuje pravidla soutěže. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora a dalších spolupracujících společností.


4. Organizátor nemusí uchovávat dotazy účastníků a nemá povinnost na dotazy odpovídat.


5. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla.


6. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout s konečnou platností dle vlastního uvážení.


7. Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla.


8. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kontroly všech podmínek pro účast ve hře a posouzení nároku na výhru.


9. Nárok na výhru není soudně vymahatelný.


II. Osobnostní práva a ochrana osobních údajů


1. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména, příjmení a podobizny výherců ve sdělovacích prostředcích s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány jejich zvukové nebo obrazové anebo zvukově obrazové záznamy.


2. Každý z účastníků soutěže poskytuje odesláním soutěžní SMS výslovný souhlas s tím, aby organizátor účastníkem poskytnuté osobní údaje (tj. mobilní telefonní číslo) zpracoval ve své marketingové databázi a databázích všech zpracovatelů této databáze za účelem nabízení obchodu a služeb.


3. Organizátor tímto informuje každého účastníka, který poskytl v soutěži svoje osobní údaje ke zpracování, o jeho právech vyplývajících ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění (dále jen "zákon"), tj. zejména o tom, že poskytnutí těchto údajů je dobrovolné, že účastník má právo přístupu k nim a že má právo při porušení zákona se obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů s žádostí o zajištění nápravy, jakož i o dalších právech vyplývajících z §§ 11 a 21 tohoto zákona. Souhlas ke zpracování údajů může být za podmínek zákona kdykoliv odvolán.


4. Každý z účastníků soutěže poskytuje odesláním odpovědi organizátorovi výslovný souhlas ve smyslu ustanovení § 7 zákona č. 480/2004 Sb. s tím, že mu budou organizátorem zasílána nevyžádaná obchodní sdělení na jeho adresu, bude kontaktován nevyžádaným directmailem obsahujícím obchodní sdělení a prostřednictvím nevyžádaného telemarketingu (včetně nevyžádaných SMS a MMS) obsahujícího obchodní sdělení týkající se produktů, obchodu a služeb organizátora. Tento souhlas může být kdykoliv bezplatně odvolán na adrese sídla organizátora, v servisních centrech organizátora, jejichž adresy jsou uvedeny na internetových stránkách www.mafra.cz, nebo e-mailem zaslaným na adresu osobni.udaje@mafra.cz.


III. Mechanismus soutěže


1. Soutěž probíhá od 17. 5. do 11. 6. 2011.

2. Soutěž má dvě části: Týdenní soutěž, která má čtyři kola, a soutěž o hlavní výhru.

3. Jednotlivá týdenní soutěžní kola trvají vždy od úterý do neděle téhož týdne.

4. V každém soutěžním kole soutěžící odpovídají na jednu soutěžní otázku. Otázka bude otištěna vždy v Lidových novinách, a to v těchto termínech: 17., 24., 31. května a 7. června 2011. Odpovídá se formou SMS ve tvaru LN (mezera) UMENI (mezera) A nebo B nebo C (mezera) jméno (mezera) příjmení (mezera) adresa na číslo 900 11 09. Cena SMS zprávy je 9, - Kč (včetně DPH).

5. V každém týdenním soutěžním kole se soutěží o výhry uvedené v článku IV., tedy o 10 grafických listů Jiřího Načeradského. O výhercích jednotlivých kol soutěže rozhoduje pořadí doručení jejich SMS zpráv. Organizátoři soutěže následující den po dni, který bude určen jako poslední možný pro zasílání odpovědí, stanoví počet doručených správných odpovědí. Výsledné číslo bude vyděleno počtem cen v soutěži pro konkrétní týden (tj. 10) a tento výsledek zaokrouhlen na celé číslo směrem dolů. Takto zaokrouhlené číslo tvoří vítězné pořadí. Každá odpovědní SMS zpráva doručená v takto stanoveném vítězném pořadí (a jeho násobcích) je výherní SMS zprávou.

6. Výherce soutěže o hlavní výhru bude vybrán jen z těch soutěžících, kteří se zúčastnili všech předcházejících 4 soutěžních kol. O výherci soutěže o hlavní výhru rozhoduje pořadí, v jakém byla doručena jejich poslední soutěžní SMS – tedy soutěžní SMS v pátém finálovém kole. Výherní pořadí sms v pátém finálovém kole je stanoveno jako čtvrtá správná doručená odpověď.

7. Z každého čísla může být odeslána pouze 1 sms, která bude akceptována jako soutěžní.


IV. Výhry a jejich předání1. Výhrou jsou:

  • 40 grafických listů – 10 grafických listů týdně

  • olejomalba sběratelské hodnoty Jiřího Načeradského jako hlavní cena soutěže


Výhry jsou uvedeny netto po odvedení případné srážkové daně.


2. Výhra bude výherci předána osobně. Vyhraje-li cenu osoba mladší 18-ti let, musí být při převzetí výhry doprovázena zákonným zástupcem, který převzetí výhry písemně potvrdí.


3. Hlavní výhra bude předána výherci osobně poté, co prokáže svoji totožnost platným dokladem (občanský průkaz, cestovní pas). Termín převzetí výhry bude stanoven po vzájemné dohodě výherce a pořadatele. Převzetí výhry výherce písemně potvrdí předávacím protokolem.


4. Organizátor soutěže neodpovídá za případné škody vzniklé výhercům soutěže v souvislosti žíváním výhry.


5. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti MAFRA, a.s. a ostatních na této akci spolupracujících společností. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem MAFRA nebo jiné spolupracující společnosti, výhra není platná a nepředá se.


V. Technické zajištění soutěže


Službu Premium SMS provozuje Expansion Group a.s., technicky zajišťuje ATS, infolinka 776 999 199, info@atspraha.cz Cena jedné SMS odeslané na soutěžní číslo (900 11 09) činí 9,- Kč včetně DPH. ,www.platmobilem.cz


VI. Zveřejnění pravidel


Tato úplná, pro soutěž závazná pravidla, budou zpřístupněna na internetové adrese www.lidovky.cz/umeniinvestovat 


VII. Pravidla finálového kola

Finálové kolo probíhá od soboty 11. 6. do neděle 12.6.

Do soutěžního mechanismu budou zahrnuti pouze ti soutěžící, kteří se účastnili všech čtyř předcházejících týdenních kol.

Výhru získává 4. správná SMS, která bude doručena v časovém intervalu od 11. 6. 8:00 do 12. 6. 23:59.


{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Zapomenutý Čech třikrát přelstil gestapo. Francouzi mu dali válečný kříž

Vratislav Štůla po druhé světové válce nastoupil do služeb OSN. Dvacet let... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Za války byl jedním z nejaktivnějších členů československého odboje ve Francii. Převáděl lidi přes hranici, z ilegality...

Nejsme Slované ani Germáni. Češi mají unikátní mix genetických profilů

Mnohé dávné pohanské zvyklosti přežívají dodnes, byť mají spíš kouzlo zábavného... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Čemu vlastně Slované věřili? Byli skutečně beránci? Či si libovali v krvavých rituálech a bojích jako Germáni? Čeho se...

Tisknu se k zemi. A rakety se blíží! Reportérka pod sprchou raket Hamasu

Izraelský protiraketový systém Iron Dome ničí rakety odpálené z Gazy. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Ležím na trávníku, příjemně teplý večer. Byla by to pohoda, ale je to peklo, místo hvězd totiž počítám na nebi zásahy...