Středa 1. února 2023, svátek má Hynek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Prima končí, nahradí ji Prima Family

Média

  18:22
PRAHA - Televizní stanice Prima se od 1. ledna příštího roku přejmenuje na Prima Family. Uvedl to Marek Winkler ze společnosti FTV Prima, která je držitelem vysílacích licencí pro kanály Prima Cool, Prima Love a Prima Family.

Generální ředitel TV Prima Marek Singer foto: Jindřich Mynařík, Lidové noviny

"V řadě průzkumů, které jsme si v letošním roce nechali zpracovat, potvrdili diváci tezi, že hlavní program, který vysíláme, se stává synonymem pro rodinnou televizi. Díky tomuto potvrzení ze strany diváků nyní začleňujeme název Family do jména našeho hlavního vysílacího programu," uvedl generální ředitel společnosti FTV Prima Marek Singer.

ČTĚTE TAKÉ:

Televize Prima Family bude vysílat pouze digitálně. Pro její příjem bude nutné pořízení set-top boxu pro ty diváky, kteří i přes končící proces digitalizace stále využívají analogový příjem signálu.

TV Prima měla v září podle údajů Asociace televizních organizací sledovanost 19,4 procenta u lidí starších patnácti let. Patřila jí tak druhá příčka za stanicí Nova, která měla sledovanost 29 procent.

Autoři: ,

Bojujete s atopickým ekzémem? Pak rozhodně vyzkoušejte řadu LIPIKAR
Bojujete s atopickým ekzémem? Pak rozhodně vyzkoušejte řadu LIPIKAR

Víte, že atopický ekzém je nejčastější kožní onemocnění u dětí? Tímto onemocněním kůže trpí 15 – 20 % dětí a nejčastěji se objevuje u miminek nebo...

Mohlo by vás zajímat