Středa 29. května 2024, svátek má Maxmilián, Maxim
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Prima přestala natáčet novou show o hypnóze

Média

  19:42
PRAHA - Komerční televize Prima ukončila natáčení nových dílů zábavní soutěže o hypnóze Vím, cos dělal v pátek. Stručně o tom informovala televize Z1. Show podle zahraniční licence patřila k jarním novinkám Primy, její první tři díly ale měly příliš nízkou sledovanost. "Pro tento moment nesplnila naše očekávání," řekla LN mluvčí Primy Jana Kocová, "nyní uvažujeme, jak dál."

Herec a moderátor Lukáš Hejlík foto: TV Prima

Jedna z pěti jarních programových novinek Primy byla založena na tom, že zhypnotizovanému soutěžícímu byla postupně sugerována fakta, která jsou v rozporu s realitou. O pár dnů později musel v televizním studiu správně detailně zrekonstruovat, co v průběhu dne dělal a jak se choval.

Moderátorem byl herec Lukáš Hejlík, jehož diváci Primy znají z její telenovely Ošklivka Katka (její vysílání má podle dřívejších sdělení Primy také brzy končit, a to v dubnu).

Pořad o hypnóze měl premiéru v neděli 8. března, po uvedení třech dílů ale Prima jeho natáčení zastavila kvůli malému zájmu diváků.

Soutěž pro stanici vyráběla Agentura TFC, v níž působí bývalí vysoce postavení pracovníci televize Nova - někdejší šéf zábavní tvorby Novy Ivan Rössler, bývalá šéfproducentka zábavných pořadů a ředitelka výroby Jiřina Pokorná a Karel Košťál. Ten jako výkonný producent pracoval na úvodních dvou řadách Česko hledá SuperStar a také na prvních dílech Výměny manželek.

Právě na popularitu této série konkurenční Novy zřejmě pořad Vím, cos dělal v pátek doplatil. Prima ho totiž nasadila do stejného času, na neděli po osmé večer, kdy teď Nova vysílá právě Výměnu manželek, a to její čtvrtou, premiérovou řadu.

Televize Prima chce nyní podle mluvčí Kocové odvysílat zbylé díly, které má natočené do zásoby. Co show v programu nahradí, zatím mluvčí neřekla.

Autor:

Jaké vitamíny brát v těhotenství? Poradíme vám, jak se rozhodnout.
Jaké vitamíny brát v těhotenství? Poradíme vám, jak se rozhodnout.

Každá budoucí maminka se snaží zajistit pro své miminko jen to nejlepší. GS Mamavit je komplexní multivitaminový doplněk, který je speciálně...