Úterý 5. prosince 2023, svátek má Jitka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ekonomika

Speciální předvánoční akce. Odemkněte si Lidovky.cz a získejte iDNES Premium se slevou 45 % na celý rok

Vánoce u televize (ilustrační foto) foto: ČTK

Pro vstup mezi předplatitele iDNES Premium je právě teď ta nejlepší chvíle. Ve speciální vánoční akci nabízíme měsíční přístup, který vám mimo jiné odemkne všechny články na serveru Lidovky.cz za 49 korun, roční za 490 Kč a dvouleté předplatné teď stojí 990 Kč. Každý předplatitel navíc získává přístup k 115 televizním programům prostřednictvím internetové televize Telly.
  13:37

Hledáte kvalitní zpravodajství, které vám za rozumnou cenu pomůže poznávat složitý vývoj událostí doma i ve světě? Zkuste iDNES Premium, pro něž je kvalitní novinářská práce tím nejdůležitějším pravidlem.

Naši redaktoři naslouchají vyhlášeným odborníkům, ale zároveň chodí do ulic, aby poznali i všední problémy, kterými si dnes člověk prochází. Sledujeme válečné vřavy, zabýváme se ekonomickou stránkou našich životů, přemýšlíme o zdravotních aspektech a nabízíme také recepty, jak si užít volný čas. Komentujeme politickou scénu, sledujeme sport. Zajímá nás móda, ale neunikají nám ani nejnovější technické trendy.

Prémiové články s nabídkou exkluzivního nadstandardního čtení najdete ve všech rubrikách serveru Lidovky.cz: přinášíme vám původní zprávy, rozhovory se zajímavými i významnými osobnostmi, magazínové čtení, kulturu, hodnotné seriály i hlubší texty v rubrice Orientace. A pozor, s přístupem k iDNES Premium se čtenářům automaticky odemknou také všechny prémiové články na webech iDnes.cz a Expres.cz.

Zrovna teď by mohla být ta správná chvíle vsadit na prémiový obsah. Vánoční nabídka totiž přináší výrazné slevy. Měsíční předplatné je sníženo ze standardních 89 korun na 49, roční předplatné se dočasně snižuje z 890 na 490 korun. Dvouleté předplatné, které je v běžném prodeji za 1 690 korun, teď stojí 990. Každý předplatitel navíc získá na 90 dní bezplatný přístup k internetové televizi Telly, čímž ušetří dalších 2 000 Kč.

Čtečka novin a časopisů, bezplatné knihy

S iDNES Premium máte přístup na iDNES.cz, Lidovky.cz a Expres.cz

Spolu s klíčem k zamčeným článkům získá předplatitel i mnoho dalších benefitů. S elektronickou čtečkou může listovat v novinách a časopisech od Lidových novin a MF Dnes přes Téma či Ženu a život až po společenské časopisy.

Na přání čtenářů se letos na podzim výrazně rozšířil sortiment bezplatných e-knih. V nabídce benefitů jsou dále i audioknihy, sledování filmů, prioritní nákupy vstupenek a možnost účastnit se řady soutěží.

Televizní program podle vlastních představ

Internetová televize výrazně rozšiřuje nabídku dosažitelných stanic a navíc umožňuje tzv. odložené sledování. Už nemusíte pospíchat s rozbalováním dárků kvůli očekávané večerní pohádce. S prémiovou nabídkou si můžete program pustit v plné kvalitě se zpožděním, ať byl odvysílán na jakékoliv stanici.

Všichni předplatitelé iDNES Premium totiž získají na 90 dní zdarma přístup k balíčkům „Střední“ a „Red“ na internetové televizi Telly. Balíček „Střední“ obsahuje 103 televizních kanálů, z toho 72 v HD kvalitě. Můžete sledovat filmy, dokumenty, sportovní zápasy nebo dětské pořady. Balíček „Red“ zahrnuje 12 erotických kanálů. Více informací o obsahu Telly balíčků a postupu pro jejich aktivaci najdete zde.

Hrdinové štědrovečerní pohádky Klíč svatého Petra

Fotbalisté Manchesteru City slaví vítězství v Lize mistrů.

Nabídka je hodně zajímavá pro sportovní fanoušky. Telly totiž zahrnuje řadu sportovních programů a s tím i přímé přenosy prakticky ze všech důležitých událostí. Fotbalová Liga mistrů na stanicích Nova Sport, další evropské poháry na Sport 1 a Sport 2, většina evropských fotbalových lig, k tomu bonbónek v podobě ligy Saúdské Arábie. A to jsme jen u fotbalového výčtu. Je to i hokej: NHL, evropské ligy, Liga mistrů. Dále formule 1, Moto GP, tenis, zimní sporty... Další informace o sportovní nabídce najdete zde.

Autor: