Úterý 24. května 2022, svátek má Jana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Stream.cz nabídne od října nový pořad Závod o hrad

Média

  7:00
PRAHA - Internetová televize Stream.cz nabídne od 29. října nový pořad "Závod o hrad," ve kterém bude při společných sportovních zážitcích představovat kandidáty na post prezidenta České republiky.

Zleva Jan Fischer, Jiří Dienstbier a Miloš Zeman se 7. srpna v Praze zúčastnili debaty prezidentských kandidátů o lidských právech, diskriminaci a právech sexuálních menšin, kterou uspořádalo sdružení Prague Pride a Knihovna Václava Havla foto: ČTK

Na tiskové konferenci o tom informovala společnost Seznam.cz, která videoportál vlastní.

"Věděli jsme, že rozhovory s kandidáty budou točit i jiné televize. Proto jsme to chtěli dělat jinak. Napadl nás sport, protože když s lidmi sportujete, poznáte je," uvedl moderátor Pavel Zuna, který prý díky pořadu už zná svého favorita. "Díky tomu, že jsem kandidáty během srpna osobně poznal, už mám víceméně jasno, koho bych tam nechtěl," dodal s úsměvem.

Stream.cz

Internetovou televizi Stream.cz založil v roce 2006 internetový odborník a zakladatel webu Mobil.cz Patrick Zandl. Videoportál Stream.cz od loňského března vlastní společnost Seznam.cz, která do konce minulého roku převrátila ztrátovou službu do černých čísel.

Závod o hrad je hlavním hitem podzimního schématu. "Bereme ho jako opravdu výjimečný pořad, a proto ho budeme promovat i na webu Novinky.cz," uvedl manažer programového oddělení Seznam.cz Lukáš Záhoř. Investice do nadcházející nabídky podle něj nijak zvlášť nenavýší průměrné roční investice do televize, které jsou v několika desítkách milionů korun.

Hůl na reklamu

V podzimním schématu Stream.cz nabídne i nové díly současných pořadů. Příkladem je Hůl na reklamu, kdy marketingový odborník Vilém Rubeš hodnotí aktuální reklamní kampaně. Podle Rubeše pořad doprovázejí bouřlivé diskuze diváků. "Funguje to jako takový bleskosvod, kdy si uživatelé vyřeší svoje problémy s reklamou," uvedl dnes Rubeš.

Nové díly nabídne i pořad Gebrian vs., v němž se teoretik architektury Adam Gebrian zabývá současným řešením veřejného prostoru, které by mohlo být ekonomičtější, funkčnější a chytřejší. Dosavadní díly sledovalo 220.000 diváků. "Sledovanost prvních pořadů nás přesvědčila, že architektura může být mainstreamovým tématem," uvedl Záhoř.

Diváci webu Stream.cz, který denně registruje více než 290.000 návštěvníků, se mohou těšit i na nové díly Přírodovědy s ALex. Pořad zaměřený na bourání sexuálních klišé uvádí exmanželka Jiřího X. Doležala Alex Hroulková. Na podzim bude pokračovat také A Dost!, ve kterém Jan Tuna přináší výsledky spotřebitelských testů. Nové díly nabídne i nejúspěšnější pořad Stream.cz Peklo na talíři s průměrnou sledovaností 715.500 diváků.

Autoři: ,

V předdůchodu si odpočinu a pak se uvidí. Možnost, o které se moc neví

Premium Má do penze pět let a je v předdůchodu na tři roky. Na víc totiž nemá naspořeno. Že to nejde? Ale ano. Legislativa to...

Mami, ty se uzdravíš! Jana Vránová o synově cestě do NHL i boji s rakovinou

Premium Před sedmi lety si prožila peklo. Bojovala s rakovinou lymfatických uzlin a nevěděla, jak to synovi, hrajícímu tehdy...

Půst, občas večeře, čtyři kávy denně. Jak jíst podle výživového poradce Havlíčka

Premium Strava ovlivňuje nejen naši váhu či kondici, ale i náladu a zdravotní stav. Ostatně až dvě třetiny všech nemocí mají...

Mohlo by vás zajímat